Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Ne vegyek tudomást...

Mit tegyek? Ne vegyek tudomást? Vagy szóljak vissza?

Figyelt kérdés

Az osztályban volt egy fiú es a legjobb barátom volt. Ossze vesztem vele mert nem tetszett neki h mas fiukal is beszéltem (csak barátok voltunk).

Azt mondta tegnap megkeseríti az eletem.

Ma az egesz osztályt ram uszitotta.

Nincs mar egy baratom sem. Az iskolából nem engedik hogy kiiratkozzak, es masik osztályt sem valthatok.


2017. márc. 7. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd felre es probald ezt megbeszelni vele, mondd el neki hogy te semmi rosszat nem akartal ezzel hogy massal beszeltel es ugyan ugy a baratod, de ilyeneket ne csinaljon mert kepzelje magat a helyedbe.. Ha egy kicsit is ertelmes akkor megerti :) beszolni nincs ertelme mert akkor csak tovabb fajul a dolog
2017. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő többet akart mint barátság és féltékeny lett hogy mással is beszélsz. Eléggé óvodás megoldás ez részéről. Ha tudsz beszélj vele mert eléggé gerinctelen az amit csinált.
2017. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h meghalgatna barki is. Az egesz osztálynak azt mondta h en ezt meg azt mondtam róluk. Akik meg az osztályon kivul alloak azoknak pedig azt mondta ha hozam szolnap megveri oket.

Mert eleg izom gyerek.

A srac pedig lehordott mindennek tegnap es azt mondta megkeseríti az eletem.

Nem hiszem h mukodne bármi is

2017. márc. 7. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egy próbát akkor is megér, ha nem teszel semmit akkor biztos nem fog változni a dolog így meg legalább meg lenne az eselye :) Ja és szerintem sikerülne, mert ha nem lennél fontos neki, akkor nem csinált volna ekkora ügyet a dologból
2017. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sok embertől azt hallotam hogy csak kihasznált. Mert mindent en adtam neki.
2017. márc. 7. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem olyan egyszerű, viszont korántsem olyan rossz mintha valami hibád miatt lennél kiközösétve. És figyelj, tényleg beszélj vele hogy te ezt nem akartad, viszont neked eléggé szarul esett hogy ő úgymond "bántalmazott". Mondd neki hogy semmi bajod nincs vele és hülyeség hogy ilyen szinten féltékeny. Ha ez nem válik válik be akkor vidd szerelőhöz, lehetőleg márkaszervizbe :D Viccet félre téve, ha ezt csak úgy magasról telibekakikálja akkor már durvulj és mondd meg neki hogy te végig kedves voltál vele és hogy tőle nem ezt vártam hogy csak úgy egy mindennapi dolog miatt eldobja ezt a barátságot.
2017. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2017. márc. 8. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik suli ez? melyik város? Csak mondd és elverem a gyereket
2017. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!