Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy eltetek meg az élet...

Ti hogy eltetek meg az élet mélypontjait?

Figyelt kérdés

Nincs hol aludni,mindenki hátat fordít, egy forintod sincs.

Nekem ez. Nektek mi volt?



2016. júl. 12. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hála égnek ezzel nincs gondom jelenleg, mint neked.


Nekem saját magammal vannak óriási problémáim.. én ezt kaptam az élettől, h magammal legyek jóban.. valakinek ez természetes és alapvető, mint nekem az, h van fedél a fejem felett.


Én úgy gondolom, h teljesen soha nem fogom leküzdeni azokat a gátlásokat, amik szörnyűvé teszik 1-2 napomat, és a jó kedvből rosszá válnak. Az, h megpróbálok változtatni, legalább jelen van.

2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek a legszebb napjaid az életedben.

Most már nem félsz, hanem tudod, hogy egyszer meg kell halnod. :)

Élvezd ki a mélypontot.


|Tyler Durden|

2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy hülye szerelmi csalódással kezdődött...

nekem itt volt a családom, de senki más, de ők se figyeltek rám...mintha szellemek között jártam volna...vagy én lettem volna a szellem...de végül még ez is szétbomlott...semmim nem maradt, teljesen egyedül maradtam...volt hol aludnom, meg mit ennem, de talán jobb lett volna az éhes, hogy a túlélési ösztön elvegye a figyelmem és a kajáért dolgozzak...közben meg inkább mintha börtönben éltem volna...volt hol aludjak, de mintha ideláncoltak volna...és nem én...


23F

2016. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 12. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem most élem meg életem legnehezebb pontját, mert ennél mélyebb már nem szívesen ereszkednék. Nagyon nehezen, és évek óta tart. Lehet ez már amolyan népbetegséggé vált, mert itt a gyakorin is rengeteg hasonló kérdést olvasok, illetve a youtubeon is tucatjával vannak fenn videók ezzel a problémával szenvedő emberek. Röviden, hosszú évek nincs egy barátom sem, nincs kihez szólnom, magányosan telnek a napjaim, évek óta nincs párkapcsolatom, jelenleg munkám sincs, fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel, senkinek érzem magam, semmi hobbim sincs, csak tengődök egész nap és kesergek. Ezt már tényleg csak az anyagi helyzetem tudná lerontani, akkor elmondhatnám hogy az élet minden területén hatalmas gondjaim vannak.


És ami a legszörnyűbb, hogy szerintem nincs ebből kiút. Sok ember problémáját meghallgatom itt is, és próbálok nekik valami úton módon segíteni, de mindig kiderül hogy ez nekik egyfajta rövid állapot, pár hónapja valamiért bedepresszióztak és most akárkitől várnák a segítséget vagy egyfajta igazolást, hogy nekik azért annyira még se szar. Vagy éppen nincs egy ideje párkapcsolatuk, de mellette mindenük jóformán megvan az életükben(barátok, kikapcsolódás, jó munkahely, pénz, tartalmas élet). Egyre jobban azt érzem, hogy én egy abszolút különc egzotikus majom vagyok, akinek ez van elrendelve, a magány, a kínlódás, sopánkodás...

2016. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Üres tükör ***** válasza:
Frusztralt vagyok a nap 24 orajaban. Szarul.
2016. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez??

Akkor majd ha mélyen leszel rájössz....

Én aránylag jól. Ha neked ezek problémák, 1-2 könnyebbtől életemből instant öngyilkos lettél volna.

2016. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 na na.

hú, tavaly nyáron volt ilyen epizód, sátrazva készültem fel egy koncertemre. egyik legszebb periódus volt.

amíg egészséges vagy és él a családod, addig nem nagyon panaszkodhadsz.

megpróbáltatások voltak, vannak, lesznek. valahol ez-is-az élet értelme. ha minden tökéletesen alakulna, nem bírnánk elviselni, és nem tudnánk mi a jó, nem ismervén a rosszat.

minél több szaron mentél keresztül, annál inkább lesz fogalmad róla, hogy mi az élet, és bölcsebb leszel.

2016. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon mélyen beleélni magadat. Úgy kell felfogni mindent, hogy nem kell mindenre választ kapni, és hogy a dolgoknak meg az érzéseknek is csak a fele a valóság. Így könnyebb, irányíthatóbb az élet.
2016. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt mélypont. Annyira kikészített egy őrült szomszéd, hogy el kellett adni a kecót, majdnem elálverezték, minden nap rettegve kellett hazamennem, éjszaka tombolt ez az őrült, tehát alig aludtam (nappal dolgozom), szóval a végén már jött a pánikroham és a depresszió. Nagyon nehéz volt ebben az állapotban cselekedni és kimászni szerencsésen a helyzetből. A lakást végül sikerült eladnom és elmentem albérletbe (pont akkor zuhantak az ingatlan árak és én meg svájci frank hitelre vettem). Utána jó nagyon nagy lelkierő kellett, hogy elkezdjek sportolni és meggyógyítsam magam. Szerencsére az a drogos gané már felakasztotta magát
2016. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!