Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira félek a magánytól és...

Annyira félek a magánytól és csalódástól, hogy önként vállalom? Éreztél már hasonlóan?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval, aki megad nekem mindent, amire vágyom és sosem kaptam meg mástól: szeretet, megbecsülést, törődést.

De úgy érzem ez velem nem történhet meg, nem is érdemlem meg és az utóbbi időben elkezdtem leépíteni.

Róla annyit, hogy nagyon kedves, okos és vonzó...nagyon, nagyon. Túl szép, hogy igaz legyen és pont én kelljek neki.

Éreztél már így?


2016. máj. 18. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ne építsd le, nagy hülyeség lenne.
2016. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő úgy döntött, hogy neked adja a figyelmét és a szeretetét, fogadd el! Egyértelmű, hogy te kellesz neki. Ő úgy látja, hogy megérdemled, vonzónak tart és szeret - és szerintem neki van igaza.


Ne hagyd, hogy a rossz önértékelésed tönkretegye az életedet. Ha kell, beszélgess erről a fiúval, vagy akár kérj tanácsot pszichológustól, de rakd rendbe az önbizalmadat, és legyél boldog!

2016. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, még annyi:

Mit veszíthetsz? Legyél vele, élvezd ki, és még HA ESETLEG csalódsz is később, legalább lesznek szép emlékeid. Ha most leépíted, talán egész életedben rágni fog a "mi lett volna, ha" érzés. Annál rosszabb pedig semmilyen csalódás nem lehet.

2016. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a kezdeti idő, majd idővel hozzászoksz ehhez az érzéshez és elfogadod hogy neked Jár. Csak tegyél érte te is.
2016. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2-el ertek egyet.
2016. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Az én barátnőm ugyan így érzett és ugyan ezt csinálta! érezhetően ellökött magától... Amikor egyszer megkérdeztem, hogy miért csinálja ezt, hisz szeretem, akkor elmondta kb ugyan azt amit te írtál le...

Megbeszéltem vele a dolgot, hogy ez marhaság amit gondol... Ennek már több mint 3 éve! :) éppen most ünnepeltük a 3. évfordulónkat :) (05.01-én)

szóval, hidd el, téged akar!

;)

2016. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. Vagyis h én nem kellhetek senkinek. Így szépen mindenkit ellökök magamtól, mert ettől az érzéstől nem tudtam a tanulmányaimra koncentrálni. Állandóan fáradt voltam és ellöktem magamtól az összeset. S aki hagyta h ellökjem, az nem szeretett igazán. De aki nem engedi h ellökd az szeret téged :) Szóval ha nem hajlandó lemondani rólad akkor tarstd meg :) Főleg ha jól érzed magad vele. Én mindegyik mellett csak szenvedtem. Így csak vagyok magányomban, ámbár így kiegyensúlyozottabb vagyok :)

Szóval ha el tudod lökni akkor nem szeretitek egymást igazán :)

2016. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szóval ha el tudod lökni akkor nem szeretitek egymást igazán :)"


Ez szépen hangzik, de sajnos nem mindig igaz. Én például mindig magamban keresem a hibát, "biztosan boldogabb lesz nélkülem", "minek idegesítsem a nyomulásommal, ha egyszer azt mondta, nem kellek neki", szóval elég könnyű ellökni, és akkor csendben szenvedek és szeretem az illetőt, amíg el nem múlik. :/

2016. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!