Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme így élni?

Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés
Egyedül, nulla emberi kapcsolattal?
2016. jan. 10. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is szocális fóbiás vagyok,de van barátnőm és már egy viszonylag megbízható barátom is. Mindkettejüket neten ismertem meg,nekem a személytelenség segít leküzdeni a félelmeim. Fel a fejjel és ne add fel.

21/F

2016. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
semmi, nálam is ez van
2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kb. ugyan ez van velem is.

20F

2016. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az isten áldjon meg; még mindig könnyebb a helyzeted, mintha lány-nő lennél!
2016. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14.

Ezt mire értetted? Ha arra, hogy a nőknek nehezebb találni valaki, akkor tévedsz.

2016. jan. 18. 18:39
 16/18 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy könnyebb egy férfinak megszólítani valakit az illem szabályain belül. Buszmegállóban, könyvtárban, boltban, akárhol.


Egy nőnek jobban meg kell gondolni, hogy mit és hogyan csinálhat, főleg kisebb helyen.


És manapság, a férfiak nem is mindig veszik fel a "véletlenül" leejtett valamit. Igaz, hogy az is mond valamit, de lehet, hogy csak bamba az illető, nem tudom.

2016. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elmész pszichológushoz, lógsz a családdal, régi barátokkal, szomszédokkal, esetleg beiratkozol valamit sportolni, tanfolyamra, hobbira, táncra, stb és máris vannak kapcsolataid.
2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"könnyebb egy férfinak megszólítani valakit az illem szabályain belül. Buszmegállóban, könyvtárban, boltban, akárhol."


Már bocsánat a szóválasztásomért, de ez régóta a legretardáltabb kijelentés, amit olvastam.

A nemnek semmi köze sem a megszólításhoz, sem az illemhez.

2016. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!