Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt az érzést meg fogom szokni?

Ezt az érzést meg fogom szokni?

Figyelt kérdés
Társaságban vagyok, nevetek a többiekkel, mégis egyedül érzem magam. Elég zavaró érzés. 24L

2015. okt. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt nem fogod, és nem is kell. Ha megtalálod azt a társaságot, ahol jól érzed magad és nem illendőségből és kényszerből- hogy ne "lógj ki"- nevetsz, akkor szívből fogsz nevetni és örülni fogsz, hogy velük lehetsz és ők is örülni fognak, hogy velük vagy. Nehezen, de én is megtaláltam, hasonló voltam.
2015. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress olyan embereket akikkel méllyen tudsz beszélgetni.

Nem nevetgélni meg velük lenni.

2015. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a te társaságod, nem ide illesz. Velem is ez volt és ez tényleg elég kellemetlen érzés, én ott hagytam őket és elkezdtem keresni új emberekeket. bár most még kevesebben vagyunk, de legalább velük igazán jól érzem magam. Szerintem tegyél te is így és ne félj a változástól!
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és amikor teljesen egyedül vagy, hogy érzed magad?
2015. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyedül elég jól elvagyok, elfoglalom magam.
2015. okt. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!