Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viselhetném jobban az...

Hogyan viselhetném jobban az unalmat és magányt? Mert eléggé sokat unatkozok

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, sportolj, legyen hobbid.
2015. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad, egy rakás dolgot tudnék sorolni. Olvasás, rejtvényfejtés, online kvízek, hobbicsoportok a közösségi oldalakon remek ötletadók, passzívabb időtöltésre van a neten egy rakás videó, de lehet mászkálni is.
2015. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magányosnak magányos vagyok én is, azt megértem. De az unatkozás.... Sosem értem hogy tudnak emberek unatkozni.

Engem ha bezárnának egy tyúkolba egy évig, akkor is le tudnám foglalni magam... :)


Tegyél rendet a lakásban, szépítsd a környezeted, olvass könyveket, tanulj nyelveket, horgolj sálat, vagy barkácsolj valamit, bármi... Vagy menj kirándulni, biciklizni, majd találkozol útközben emberekkel, és még barátokra is szert tehetsz...

2015. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok az egyetlen aki élvezi a magányt?

Olvasok, netezek, irogatok, igazából totál kellemes, bár igaz nem vagyunk egyformák.

2015. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: Nem vagy egyedül,én is jobban élvezek egyedül lenni,mint társaságban. :) (mivel egy tipikus introvertált személy vagyok) Persze vannak barátaim,ismerőseim,nem sok ugyan,de ritkán találkozok velük,én is inkább írogatok,zenét hallgatok,olvasok,nyelveket tanulok,kirándulgatok,gondolkozok a világ nagy,és kisebb dolgain,stb,de nagyon jól el tudom magam foglalni.
2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!