Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért kell mindig bántani valakit ?

Miért nem lehet egyenlőségben élni ?

Miért rib_nc az összes csaj ?


2015. szept. 26. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

"Miért kell mindig bántani valakit ?"


Én nem bántok mindig valakit.



"Miért nem lehet egyenlőségben élni ?"


Milyen egyenlőségre gondolsz? Ha jogi egyenlőség, akkor egyetértek. De hogy mondjuk mindenkinek ugyanannyi járjon mindenből (kommunizmus), azzal nem.



"Miért rib_nc az összes csaj ?"


Nem rib_nc az összes csaj, de vannak, akik azok.

2015. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rohadt sokat segítettél !!!


Én meg igen. Mindenki kapja ugyanazt. Érzésben, pénzben, tanításban, MINDENBEN.

2015. szept. 26. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?

Nagyon sokan vagyunk akik nem bántunk másokat. Én pl senkit nem bántok ok nélkül, sőt elég segítőkész vagyok. Nyilván nálam is borul a bili ha egy ostoba ember nem hajlandó gondolkodni, és csak nyomja a hülyeségeit vagy az állandó nyafogásait.

Miért nem lehet egyenlőségben élni? Mert mindenkinek annyi jut amennyit tesz is érte. Aki egész nap a gép előtt gubbaszt, arra nem képes, hogy kimenjen a konyhába egy pohár vízért, így az anyját zavarja ezzel, az nehogy már annyi pénzt kapjon a semmiért mint az aki hajnalban fel kel, és dolgozik 10-16 órát. Vannak dolgok amiben nincs egyenlőség és ez így helyes.

Az utolsó kérdésed meg sértő. Én is nő vagyok és nem vagyok rib_nc. Nagyon sok nő van akik nem azok.

Legközelebb ne általánosíts.

2015. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig bántani valakit. Nem is bánt mindig mindenki mindenkit.

Azért nem lehet, mert nem gondolkodik mindenki ugyanúgy... gondolom én. Amíg van pl rasszizmus, addig nem lesz mindenki egyenlő.

Nem rib_nc az összes csaj. Vagy ha mindenképp úgy tartod, akkor ez nem eseik jól. Ezzel az általánosítással lényegében te is "bántasz" valakiket.

2015. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy megkérdezed, miért kell bántani valakit, utána meg lerib#ncozol minden létező nőnemű egyedet, kicsikét ellentmondásos... Nem gondolod?
2015. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. szept. 27. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem...
2015. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem? Akkor jó hülye vagy fiam.
2015. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti meg hülyék, mert b_szok a dolgok mögé látni bocsi. (y)
2015. okt. 2. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj ne már... Te sem vagy különb.
2015. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!