Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Járkáljak el egyedül? Stresszel.

Járkáljak el egyedül? Stresszel.

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, lányokkal nem jövök ki jól, srácok meg nem álltak meg barátságnál, bólogató kiskutyák meg nem kellenek, csak mert szerelmesek belém...

1,5 évig szingli voltam, jól belejöttem, jártam egyedül koncertre, sétálgatni. Aztán összejöttem valakivel, és nagyon fontos lett számomra egy kapcsolat. Most viszont újra egyedül vagyok, 2,5 hete.


Nincs munkám, keresek 1000-rel, csak suli mellett nem kellek sehova kb, tehát heti 5 napom üres. Rossz érzés egyedül elindulni, cél nélkül utazni, pedig elterveztem, hogy a jó időben elmegyek a várba, stb, de elindulásig sem jutottam el. Olyan fura, rossz érzés...

Koncertre is szívesen mennék, a héten van 3, ami érdekel, de egyedül álljak órákat az első sorban, amíg lemennek az előzenekarok?...


Különben nem unatkozok, mindig találok valami elfoglaltságot itthon, de menni nem szeretek egyedül. Vásárlást is 2 hete halogatom, pedig imádok vásárolni.


2015. szept. 20. 18:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
20:)
2015. szept. 20. 20:18
 12/14 opened paradise ***** válasza:

'94 jó évjárat volt gyerekben,én vagyok az élő példa! :D


Meddig voltatok együtt?

2015. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

95-ös vagyok!!:D Jó évjárat az is :D


Csak pár hónapig, de bonyolult... :)

2015. szept. 20. 20:25
 14/14 opened paradise ***** válasza:

Legyen! :D


És őt,hogy ismerted meg?

Mert ha nem csak baráti társaság/egyéb,hanem mondjuk társkereső,akkor próbálkozhatnál megint azzal.

2015. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!