Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Járkáljak el egyedül? Stresszel.

Járkáljak el egyedül? Stresszel.

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, lányokkal nem jövök ki jól, srácok meg nem álltak meg barátságnál, bólogató kiskutyák meg nem kellenek, csak mert szerelmesek belém...

1,5 évig szingli voltam, jól belejöttem, jártam egyedül koncertre, sétálgatni. Aztán összejöttem valakivel, és nagyon fontos lett számomra egy kapcsolat. Most viszont újra egyedül vagyok, 2,5 hete.


Nincs munkám, keresek 1000-rel, csak suli mellett nem kellek sehova kb, tehát heti 5 napom üres. Rossz érzés egyedül elindulni, cél nélkül utazni, pedig elterveztem, hogy a jó időben elmegyek a várba, stb, de elindulásig sem jutottam el. Olyan fura, rossz érzés...

Koncertre is szívesen mennék, a héten van 3, ami érdekel, de egyedül álljak órákat az első sorban, amíg lemennek az előzenekarok?...


Különben nem unatkozok, mindig találok valami elfoglaltságot itthon, de menni nem szeretek egyedül. Vásárlást is 2 hete halogatom, pedig imádok vásárolni.


2015. szept. 20. 18:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Szóval különben nem vagyok összetörve, nem vagyok szomorú, magányos, semmi ilyen. Olyan dolgokat csinálok, amik boldoggá tesznek.

Csak rossz, hogy most is szerdáig itthon leszek.

2015. szept. 20. 18:52
 2/14 opened paradise ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele. Elmentem volna x filmre,de egyedül a halál se fog beülni...


Miért csak "bólogató kiskutya" lehet a párod?

2015. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt a belémszerető fiúbarátokra írtam. Tudod, akik barátzónások, elmondtam nekik 100x, de nem értik meg. És amint mondok bármit, rohannának hozzám, lesik minden mozdulatomat...


Páromnak pont, hogy nem bólogató kiskutya kell, hanem egy erős férfi.

2015. szept. 20. 19:17
 4/14 opened paradise ***** válasza:

Ez elég szánalmas...


Amúgy a vásárlás pedig jó lehet,ott nem néznek furán,ha egyedül vagy.

Csak egy idő után túlzásba esik az ember,én már csak tudom :D


Milyen koncertek?

Ott is lehet ismerkedni. Lányként könnyebb is.

2015. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hááát, sajna nem vagyok élőben ismerkedős fajta. Ráadásul nem is nézek ki olyan jól, duci vagyok. :D
2015. szept. 20. 19:30
 6/14 opened paradise ***** válasza:

Sok srác szereti a gömbölydedebb (de szépen megfogalmaztam :D) lányokat.

Ha így is sokan barátzónába kerülnek,akkor ezt te is tudhatnád :D

2015. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van pár jelenleg is ott... :D

De én nagyon válogatós vagyok, nem érem be akárkivel. Szakítás óta sokat ismerkedem, vannak egészen jók, de egy pici valami hiányzik még.

2015. szept. 20. 19:36
 8/14 opened paradise ***** válasza:

2 és fél hét még nem a világ :D

Én is az vagyok és 9 hónapja nem találtam olyat,szóval hidd csak el :D

2015. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom... :D Hát előtte 1,5 évig senki sem fogott meg, de barátzónások jöttek szép számmal... :D
2015. szept. 20. 20:14
 10/14 opened paradise ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!