Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen gyakran szoktad azt...

Milyen gyakran szoktad azt érezni hogy semmi kedved élni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb leszek annál kevésbé van ilyen érzésem. Jobban mondva régen sem igazán volt, de ma már még véletlenül sincs ilyen érzés. Sőt inkább az a bajom, hogy túl kevés időm maradt, pedig annyi mindent csinálnék még.

40/N

2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes angol óráról így jövök ki. Egyszerűen elszívja az életkedvemet. Többször gondoltam rá, hogy jobb lenne azonnal meghalni valami kellemes infarktusban, vagy csak szimplán felvágni az ütőeremet, hátha elmúlik ez a kellemetlen érzés. Később rájöttem, hogy ez rossz ötlet. Egy hullában hogy lenne életkedv? xD
2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostanában elég sűrűn van, így 18 évesen. Igazából semmi sem jó, nem tanulok annyira jól amennyire szeretnék, a lányok észre sem vesznek, és egész nap iszonyat fáradt vagyok. De ez már így van olyan 2 éve, azt hittem hogy a kamaszkor, de úgy látszik ez végleges.
2015. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 theazombiee válasza:
100%
Minden nap előjön ez az érzés.
2015. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kinek van ilyen hülyeségekre ideje? :-)

Meghalni sincs időm!

F/60

2015. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem megélni a pillanatokat és az élet apró örömeit, mégis sokszor előjön az az érzés, ami a kérdésben szerepel. Ez leginkább annak tudható be, hogy az általános iskolában és a gimiben eléggé kiközösített státuszban voltam, plusz még itthon is szigorúan fogtak a szüleim, szóval nem volt túl pezsgő társasági életem.

Mára ennek az lett az eredménye, hogy úgy érzem, teljesen elpazaroltam a fiatal tinédzseréveimet és rengeteg minden kimaradt az életemből, amit így felnőtt fejjel nem tudnék már ugyanúgy átélni. Bizonyos tekintetben kevesebbnek érzem magam más embereknél.

Mára már jobb lett a helyzet, a magam ura vagyok és egy egész jó baráti társaságot alakítottam ki magam körül, szóval igyekszem pótolni mindent, amit tudok.

Mégis, amikor délutánonként látok egy boldog, gimis baráti társaságot nevetgélve hazasétálni a suliból, önkéntelenül is elkap egy rossz érzés és jön számomra egy melankolikus időszak. Olyankor szokott elmenni minden életkedvem.

21/F

2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször. És nem tudom miért. De ez így van már 5 éves korom óta, szóval lehet csak megszokás.

30l

2015. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is naponta többször....19/L.
2015. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom.
2015. szept. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb 14 éves koromtól folyamatosan, minden nap érzem.


33/F

2015. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!