Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen gyakran szoktad újraolv...

Milyen gyakran szoktad újraolvasni a könyveidet? Mi az a könyv, amit sokszor olvastál már? Hányszor?

Figyelt kérdés
Persze csak, ha újra szoktad őket olvasni.
2013. márc. 10. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs sok könyvem, de amit többször olvastam az még kisebb koromban volt a Tappancs (1,2,3) illetve a Harry potter és a bölcsek köve.A Harry Pottert 10× tuti kiolvastam unalmamban:D
2013. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam még semmit újra. Mindig újdonságot keresek.


Bár, az egyik könyvem egyszer félig elolvastam pár éve, aztán most újra kézbe vettem és az elejétől a végéig elolvastam végre :)

2013. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neil Gaimantől az Amerikai isteneket már vagy tízszer olvastam, de nem tudom megunni.
2013. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van pár könyv, amelyet időnként újraolvasok, de inkább újdonságokat keresek mindig. (Újdonság alatt NEM az újonnan megjelenő könyveket értem, mert azok többségének a színvonala erősen kérdéses, hanem azokat a könyveket, amelyek számomra újak, amelyeket még nem fedeztem fel magamnak.)

Kétszer-háromszor olvastam a Piszkos Fred, a Kapitányt, A tizennégy karátos autót, a Vesztegzár a Grand Hotelbent, A szőke ciklont, Az elátkozott partot, A három testőr Afrikábant, Az ellopott futárt, a Piszkos Fred közbelépet, Az elveszett cirkálót, A megkerült cirkálót... Rejtőtől azt hiszem, ennyi. Többször olvastam, nem Rejtőtől a következőket:

-Verne: Kétévi vakáció (talán ez a csúcstartó, 4-5x olvastam)

-Exupéry: A kis herceg (3-4x)

-Fekete István: Tüskevár (3-4x... kisebb koromban még hajlamosabb voltam sokszor elolvasni a könyveket)

2013. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit sokszor újraolvastam az a Nagy Indián-könyv, még gyerekkoromban, de azóta is van, hogy egy-egy könyvet előveszek hosszú idő elteltével. Most épp Robert Merle Állati elmék című könyvét vágyom újraolvasni, mert rég olvastam és már nem emlékszem milyen is volt
2013. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen könyv van amit újra olvastam: a Cicus és a büdôs macskák háborúja. Nagyon édes könyv, régi emlékek kötnek össze vele... És persze mindig megkönnyezem...
2013. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!