Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok hétköznap,...

Ti mit csináltok hétköznap, meló/suli után?

Figyelt kérdés

Minden nap 6-ra érek haza melóból. Eszek, ilyesmi, de aztán nem mindig van dolgom utána, aztán csak punnyadok, egyedül.

Ti mit csináltok ilyenkor? Hova mentek?

Én falun lakom, nincs itt túl sok lehetőség, kocsmákat az ostobábbik típusú emberek tartják fenn, meg legtöbb haverom amúgy sincs itthon általában, vagy nem ér rá..


2015. szept. 17. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5:10/30-kor kelek aztán indulás munkába (kb 7:20-tól 16 óráig dolgozok) 6-ra érek haza én is...

Általában van skypeon ember akivel dumálok akár írás akár mikrofon, általában párhuzamosan több emberrel irkálok, mellette programozok, játszok, filmezek, animézek, fórumozok, nagy ritkán gyk-zok...

mindig lefoglalom magam...

a "tanulás" mint tudás szerzés egyben van a programozással, mivel általában abban szerzek új ismereteket, de ha más dolog kell utána nézni azt is neten szoktam...


22F

2015. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van hogy lehúzok a suliba 8 órát (0.-at beleértve), háromnegyed 3-kor szabadulok, rohanok 3-ra előkészítőre, onnan rúdtáncra. 8-9-körül hazaérek, így nagyon még időm sincs unatkozni. Ha nagy ritkán 4-re végzek mindennel akkor vagy a barátaimmal vagyok, vagy tanulok, olvasok.
2015. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én miután hazaérek a suliból mindennap lefekszem az ágyba leckeírás után és alszom...


nincsenek barátaim

2015. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Munka után olvasás, netezés, ha kell takarítás, bevásárlás, céltalan császkálás a városban, kerékpározás.
2015. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!