Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Nem érzem...

Mit csináljak? Nem érzem magam jól!

Figyelt kérdés

20/ l vagyok. Most már elég.

Itthon a bátyám állandóan piszkál hogy depressziós vagyok.

A suli ahova járok nem tudom hogy legyen le váltsam vagy folytassam. Sokan azert piszkalnak hogy nincs barátom és még nem is volt. Nem érdekelnek a fiúk. Bennem van a hiba? Nem szeretek kimozdulni. Ha mégis rá szánom magam fél óra múlva mégis lemondom. Bátyámtol megkapom azt hogy lusta vagyok lezbi vagyok és olyan hülye. Mar volt olyan hogy egy egész héten át a házban voltam nem mozdultam ki, alig ettem es csak aludtam, nullának éreztem magam. Semmi sincs amitol jól érezném magam. A múlt emlékei miatt sírok ha eszembe jut a jelen miatt is es a jövőre meg nem merek gondolni.



2015. jún. 29. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress hobbit, járj le a közeli pubba vagy bárba. Árulj limonádét a sarkon vagy a ház előtt, ha kell ingyen vagy akár valamiért cserébe. Sétálj, segíts aki igényli, ha nem igénylik akkor is, pl. kísérj át egy öreg nénit a zebrán, vagy vedd el a nehéz szatyrát stb. Írj fel egy találós kérdést egy papírra és ígérj valami jutalmat annak aki kitalálja, rakd bele egy dobozkába, amit dugj el valahol a parkban. Segíts a szüleidnek a ház körül, vagy belül, masszírozd meg a bratyódat. Jótett jót tesz. És megvédi az embert a jó cselekedetei. Sportolj, kocogj, tollasozz, fallabda. Ússz, olvass a szabadban, fesd le az öreg fán lévő cinkét. Állatok is megnyugtatják az embert. Össze kell hogy szedd magad, tojj másokra, magadnak kell megfelelned, a létra benned van, magadat kell legyőzni minden egyes nap. Hajrá! :)
2015. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Kedves első, az írásod alapján te kb. 40 felett járhatsz, mert a mai fiatalok nem csinálnak olyan dolgokat, amiket te leírtál. Szóval kedves kérdező azokat felejtsd el, mert egy két ötletén kívül hülyét fogsz magadból csinálni. A depresszió ellen a legjobb dolog, ha teszel ellene magyarán kimozdulsz. Eleinte erőltetni kell, de aztán már igényelni fogod. Sportolj (az első legalább ezt eltalálta :D ) ott is lehet ismerkedni és sport után jól érzi magát az ember. Kicsit élvezd az életet, egyél sok csokit stb. :D
2015. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves második! Nem vagyok 40 felett, sőt még 25 felett sem. Első sorban a jótettekre akartam ösztönözni, tudom hogy mondjuk a limonádé árulás elavult dolog, könyvekben meg filmben láttam én is, de gondolj bele mennyire örülnének neki az emberek, ilyen kánikulában, főleg ha nem is pénzt kér érte.. :) És nem tudom, voltam én is ilyen formában, ha segítettem valakin, akár egy kis dolgot is, sokkal jobban éreztem magam.
2015. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, mert én is voltam már rossz passzban és a másokkal való érintkezés (legyen ez segítségnyújtás vagy egy beszélgetés kezdeményezése) "feltölti" az embert. :D De ezt a limonádé árusítást szerintem hagyjuk. :D Én még mindig a sportot és az élvezetek hajszolásást ajánlom. Ha te magadnak való vagy kérdező, akkor nem feltétlen kell neked minden hétvégén eljárkálnod, a bátyád valószínűleg más beállítottságú. De kezdésnek jó, ha elmész sportolni pl. futni ott is lehet emberekkel kapcsolatot teremteni. És ha már le lettem pontozva erre adjatok zöldet, köszike csajok. 22/f :D
2015. jún. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek a másodikkal, főleg, hogy az írása alapján nincsenek olyan kapcsolatban a bátyjával, hogy masszírozgassák egymást.

Szerintem magadban tegyél rendet, anyukám fél éve kezdett sportolni, azóta úgy megnőtt az önbizalma, mint a fene! Ép testben ép lélek.

Magad körül is rakj rendet, takaríts ki, ha mindez megvan, jöhetnek a tervek.

2015. jún. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Először is ne hallgass a bátyádra, meg azokra akik piszkálnak. Mi van akkor, ha nem volt még barátod, és nem érdekelnek a fiúk? Csinálj valami olyat, amit szeretsz. Nincs valami hobbid? Szüleid mit mondanak?

Ha gondolod, írhatsz privátot, nekem is vannak/voltak rossz időszakaim.

17/L

2015. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Próbálj kitűzni magad elé bármilyen célt és annak a megvalósítása közben hidd el lesznek barátid :) Akik meg piszkálnak azokkal meg ne foglalkozz, mert attól nem lesz jobb... Menj el különböző rendezvényekre, melóba vagy bárhová ahol emberekkel vagy körülvéve. A lényeg az hogy legyen egy célod :)
2015. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kösd fel magad
2015. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok mint Te Kedves kérdező, csak fiúban. :(
2016. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!