Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerul érzem magam és ugy...

Szerul érzem magam és ugy érzem senkimsem maradt.! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

a szüleim most válnak.. anya sokat van kiakadva apam meg egy p.cs(megcsalta anyámat)egyébként én vagyok a szikla a csalában szval nem szoktam sirni emiatt meg ilyenek, bátyjam megy tanulni külföldre , a legjobb barátommal már nem beszélek, és már barátaim nem maradtak..


teljesen egyedülérzem magam..mihez kezdjek most? 14/L



2015. máj. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz, vagy keress valakit akiben megbízhatsz és elmondod neki. Amikor nem vagy otthon sírd ki magad és jobb lesz! Így ők se látják rajtad h nehéz ez neked és te is jobban leszel

13/L

2015. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom mindenhol azt mondják forduljak phiszhologshoz de én nem szeretem őket. a gondolatt hogy valaki a "fejembe lát" kiakaszt
2015. máj. 26. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja: jól tetted h megosztottad itt és hasonló helyeken, csak írd ki másképp a kérdést: célirányosabban: 14 éves, válás után , egyedül..vagy hasonló kiemeléssel. Talán , sőt biztosan akadnak hozzád hasonló helyzetben lévők, talán segít, hogy ők hogyan élték túl.

Amit én gondolok: ha ősztől új suliba mész, akkor lesz remény új barátokra.Addig mondj anyádnak valami megdöbbentőt, hogy pl. el akarsz menni nagyanyádhoz (vagy valakihez) vagy hasonló, hogy kicsit jobban figyeljen rád.

2015. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!