Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy változtassak ezen?

Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Rég nem volt már normálisnak mondható párkapcsolatom, magányos vagyok. Lehet van itt olyan, aki járt hasonló cipőben.
2015. ápr. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha dumálunk is, csak általános tanácsokat lehet adni neked
2015. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallgatom.
2015. ápr. 4. 17:17
 3/6 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy?
2015. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most én is így érzek. Nekem még sose volt normális párkapcsolatom és szerelmes se voltam, mindig csak bámultam, hogy más életében hogy jelennek meg a jó dolgok, nekem meg nem jön össze semmi.
2015. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Huszonéves lány.

Ismerős érzés, de próbálok nem átmenni önsajnálatba, ami az én hibám, azt belátom. Én is vagyok olyan jó, mint más és szeretnék társat találni.

2015. ápr. 4. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem még párkapcsolatom se volt, nem hogy normális.. Fellángolásaim, kavarásaim voltak, de mindig hátba lettem szúrva, szóval totálisan magányos vagyok én is. Szex az van, de az egyáltalán nem elég. Szar egyedül, szóval átérzem a helyzeted :\


22f

2015. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!