Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, most szeptemberben kezdtem el a középiskolát.

Két volt osztálytársammal együtt jöttünk az osztályba, viszont az ismerkedés az nem megy. Nincsen önbizalmam, csendes, visszahúzódó, és zárkózott is vagyok. Van két lány az osztályban, akikkel nagyon hasonló a gondolkodásunk, az érdeklődési körünk, de mi hárman nem vagyunk annyira nyitottak, mint a többiek, szóval mondhatni, kicsit "elkülönültünk." A többiekkel alig beszélek, ők úgymond egy ilyen "másik banda." Reggelente, mikor bemegyek, akkor néha engem is megölelnek, meg ilyesmik, de ezenkívül a szünetekben nem beszélünk, és mikor azok, akikkel jóban vagyok hiányoznak, akkor annyira rosszul, magányosan érzem magamat. Nem merek odamenni senkihez, és mikor páros feladatok vannak, akkor mindig én vagyok az, akinek nincs párja, és a tanár berak valakikhez... :(

Sokat olvastam az önbizalom növelésről, "barátságkötésről", de egyszerűen hiába próbálkozom, nem megy, és már nagyon rosszul, magányosan érzem magamat.


2014. okt. 19. 12:13
 1/2 wap93 válasza:
100%
Én két trükköt tapasztaltam eddig ami nekem bejött. Egyik, hogy szerencséd van és összehaverolsz egy olyan emberrel aki mindenkivel jóban van így rajta keresztül te is érvényesülhetsz. Másik, meg kell játszani magadat, kérdezősködj mindenféléről amiről csak tudsz. Úgy mondva legyél közvetlen és ekkor ha valaki felfigyel rád utána már mutathatod neki a normál énedet.(én itthon begyakoroltam másoktól elesett mondatokat :D)
2014. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!:) Megpróbálom, csak én tényleg nem tudok közvetlen, nyílt lenni, így nehéz lesz.
2014. okt. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!