Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magam, hogyan tudnák...

Utálom magam, hogyan tudnák ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Utálom magam, ahogy kinézek, a személyt aki vagyok, úgy érzem nincs értelme sem annak hogy legyek. Felmerültek bennem mostanában olyan gondolatok hogy miért is vagyok itt,miért is szenvedek amikor az idő telik és a végén úgy is meghalok. Nem tudom ki vagyok, miért vagyok, és kinek kellene lennem. Társaságban csöndben vagyok, félek attól hogy bárki aki rám néz csak azokat a dolgokat látja bennem amiket utálok magamon. Úgy érzem nem vagyok senkinek sem elég, senkinek sem tökéletes, mindenkit csak eltaszítok magamtól. Bárhol vagyok, akár csak az után, úgy érzem nálam mindenki jobb körülöttem, és az önutálatomat olyan embereken vezetem le akaratlanul akiket szeretek, mint például a családom. A barátaimat is eltaszítottam magamtól. Utálom így élni a mindennapjaim, csak arra vágyom hogy megszeressem magam, önbizalommal teli legyek, szeretve tudjak szeretni, és hogy kiegyensúlyozott, boldog életet éljek, ahol a céljaimnak érzem értelmét, ahol nem az jár a fejemben hogy minek küzdök úgy sem vagyok elég jó. Nagyon szeretnék változtatni ezen, de nem tudom hogyan tudnék. Így úgy érzem nincs értelme reggelente felkelnem. Nem tudom mihez kezdjek, hogyan tudnám megszeretni magam.

L/17


2015. márc. 26. 17:09
1 2
 11/17 hugyosgalacsin ***** válasza:
hasonló kép éreztem én is magam tízen évesen, egy darab szar voltam ( most is) hasonlókat mondogattam magamnak mint te, minek vagyok? mások miért jobbak nálam? minek küzdjek úgy sem jön össze.. stb. stb. Azután megtaláltam lelki megnyugvásomat, személy szerint agykontroll, Brien Tracy.. Lelki megnyugvásom után célokat tűztem ki magam elé, erőt, motivácó az adott, hogy megmutassam magamnak és a férgeknek akik lenéztek, hogy több vagyok mint ők. Közép suliban nem voltam egy nagy durranás, rosszul teljesítettem és kövér voltam, ma mérnök hallgató vagyok és jó úton haladok az izmos kocka has felé. A lényeg a pozitív hozzáállás és a tudatod tudatos célszerű programozása azzá ami valójában tényleg vagy és nem azzá amivé környezeted tenni akar!
2015. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem a lanyoknal ezt az onbizalomhianyt.

Csak kirakjak a csocsuket, es maris annyi onbizalmat kapnak, hogy egy eletre eleg. Sot meg sok is.

2015. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11es őszintén mondom, ez nagyon motiválóan hatott rám hogy leírtad:) agykontrollt tanfolyamon tanultad vagy esetleg könyvekből?

utolsó, akár mennyire is te így látod, ha kiraknám a mellem, én nem érzem hogy többé tenne, esetleg jobb ember lennék, vagy rájönnék ki vagyok. Beállnék a sorba a lányokhoz, akik ezzel próbálnak megfelelni maguknak vagy másoknak, miközben éppen ezzel vesztenek el minden értéket ami bennük van. Számomra ez megszégyenítő lenne, és megcáfolnám a maradék önbizalmamat is magamban. De azért köszönöm a válaszod.

2015. márc. 27. 17:59
 14/17 hugyosgalacsin ***** válasza:
könyvek és hang anyagok, de vannak tanfolyamok amik persze pénzesek. egyértelmű, hogy más érték rendet képviselsz a korod béli társaidhoz képest ez idővel tud csak előnyödre válni, mikor nem fogsz függeni szüleidtől. Fontos, hogy ne másoknak próbálj megfelelni,és ne miattuk akarj megváltozni előbb az önképedet alakítsd át, arról amit a többiek/magad sulykoltak a tudatodba. Ha sikerül elfogadnod magad és szeretned magad azért ami vagy akkor idővel önbizalmad is lesz az pedig bevonzza magával a többi dolgot.
2015. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12#-es vagyok


Örülök neki, hogy te ilyen normális vagy.

Azt hittem az ilyen lányok már kihaltak.

2015. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hugyosgalacsin ***** válasza:
már véletlen írták el nevemet Petrának hivatalos levélen de, hogy lánynak gondolnának abszurd hahahaha
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 K...László ***** válasza:
Én is így voltam iskolás koromban. Azután, ahogy a tesiórán kívül máshol is kezték mérni az értékemet, magától elmúlt minden rossz.
2017. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!