Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magam, hogyan tudnák...

Utálom magam, hogyan tudnák ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Utálom magam, ahogy kinézek, a személyt aki vagyok, úgy érzem nincs értelme sem annak hogy legyek. Felmerültek bennem mostanában olyan gondolatok hogy miért is vagyok itt,miért is szenvedek amikor az idő telik és a végén úgy is meghalok. Nem tudom ki vagyok, miért vagyok, és kinek kellene lennem. Társaságban csöndben vagyok, félek attól hogy bárki aki rám néz csak azokat a dolgokat látja bennem amiket utálok magamon. Úgy érzem nem vagyok senkinek sem elég, senkinek sem tökéletes, mindenkit csak eltaszítok magamtól. Bárhol vagyok, akár csak az után, úgy érzem nálam mindenki jobb körülöttem, és az önutálatomat olyan embereken vezetem le akaratlanul akiket szeretek, mint például a családom. A barátaimat is eltaszítottam magamtól. Utálom így élni a mindennapjaim, csak arra vágyom hogy megszeressem magam, önbizalommal teli legyek, szeretve tudjak szeretni, és hogy kiegyensúlyozott, boldog életet éljek, ahol a céljaimnak érzem értelmét, ahol nem az jár a fejemben hogy minek küzdök úgy sem vagyok elég jó. Nagyon szeretnék változtatni ezen, de nem tudom hogyan tudnék. Így úgy érzem nincs értelme reggelente felkelnem. Nem tudom mihez kezdjek, hogyan tudnám megszeretni magam.

L/17


2015. márc. 26. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Először is szerezz egy szótárat! Az nem tudnák hanem tudnék!!!
2015. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tanacsot nem tudok adni, de mintha csak en irtam volna. Es igen ezt muszaj volt ideirnom, bocsanat. 15/L
2015. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek...sőt már nem érzem jól magam sehol. Ha a suliban vagyok jön hogy kiszaladjak onnan....és minden porcikám tiltakozik az ellen hogy hazamenjek....az utcán meg félek bárkire is ránézni...legszívesebben húznék magamra egy zsákot és kiköltöznék a sivatagba.....
2015. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kihagytam 15/l
2015. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vickyli válasza:

Ha ennyire nem vagy megelegedve magaddal, akkor az egyetlen megoldas a valtoztatas! Elöször is at kell gondolnod,mi nem tetszik sajat magadba... a testalkatod, az arcod, a hajad szine..ha tudod a valaszt irany estenkent futni, odafigyellni magadra, uj ruhakat venni, vagy eppen a fodrasz! Ennyi idösen lassan a felnöttseg küszöben allsz,ne igy vagj neki!Miert utalod a "szemelyt" aki vagy????? Hisz csodalatos vagy, csodalatos, mint barmely masik ember, mindenki egyedüli es szeretetre melto ezen a vilagon! Sokakban felmerül a kerdes, miert is vagyunk mi ezen a vilagon, ha egyszer meghalunk? Kedves kerdezö, erre nehez valaszt adni, de hidd el mindennek oka van, en is , te is..okkal vagyunk itt ezen a földön! Mindannyiunknak feladata van itt, es borzaszto szerencses emberek vagyunk mind, hogy itt lehetünk!Gondolod csak at...olyan kis lehetösege van annak, hogy pont mi szülessünk meg, jöjjünk a vilagra!Ennek örüllni kell!!!!!!!! Ne foglalkozz a halallal, nem eri meg..eld az eleted, valtoztass azon, ami nem tetszik, minden döntes a te kezedben van, annyi idöd van meg hatra boldognak lenni! En a helyedben egyetlen egy percet nem varnek, nem haboznek, atgondollni azt mennyire ertekes ember vagy! A csaladodat, barataidat ne bantsd, ök mind szeretnek teged, nem ezt erdemlik, tanulj meg bocsanatot kerni, es kimondani azt a szot, hogy szeretlek! Mondd el mindenkinek mit erzel iranta, mondd el a szüleidnek mennyire szereted öket, mondd el a barataidnak milyen fontosak ök neked, es , hogy mennyire jo, hogy vannak! Kezd el a valtozast meg ma, hidd el mindenki eszre fogja venni, hogy kicserelödsz! Adj sokat magadra, vegyel egy forro fürdöt es gondold at, milyen csodalatos is ez a vilag, es tegyen boldogga, hogy te is benne lehetsz, es, hogy mennyire csodas ajandek a csaladod, baratod, szeretteid, amit az elettöl kaptal! Hogy lehetne igy utallni?


Sok sikert a valtozasodban, es az uj, szuper, magabiztos enedben! Sokszor puszillak : Vicky

2015. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves Vicky! Köszönöm szépen, el sem tudom mondani mennyire sokat jelent a válaszod. Minden meg fogok próbálni, és teljesen igazad van! köszönöm! :)
2015. márc. 26. 17:31
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam végig, de hogy őszinte legyek nem is érdekel.

Ha depressziós vagy, akkor fordulj orvoshoz, mert ez is egy betegség.

Én is rondának tartom magam, de ettől még ugyanakkor értékes embernek is, attól függetlenül, hogy sokan szarnak a fejemre. Növessz egy kis egót, az sosem árt!

2015. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vickyli válasza:
Tudod kedves 7-es szamu kommentelö, vannak neha olyan dolgok az eletben, amiket egyedül nehezen birkozunk le! szüksegünk van segitsegre! Ezen a portalon kerdeseket tehetünk fel, es ertelmes valaszt varunk rajuk! Miert lenne depresszios vagy beteg? Te sohasem jartal meg kicsit rosszabb cipöben? Kedves kerdezö, elfelejtettem leirni, hogy ezentul csak a magad velemenyere adj, ne foglalkozz senkivel, aki bantani akar, te vagy az egyetlen akiben mindig 100 %-ig megbizhatsz! :) Sok puszii: Vicky
2015. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Kedves kerdezö, elfelejtettem leirni, hogy ezentul csak a magad velemenyere adj, ne foglalkozz senkivel, aki bantani akar, te vagy az egyetlen akiben mindig 100 %-ig megbizhatsz! :)"


Én is ezt írtam, csak nem virágnyelven.

(7-es)

2015. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettőtöknek! Nagyon jó érzés hogy ki tudtam magamból mindezt írni, és köszönöm a tanácsokat, sokat jelentenek!
2015. márc. 26. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!