Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (lent. )

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban sokszor vagyok szomorú, magányosnak érzem magam, pedig vannak barátaim, akiket szeretek, mégis valahogy egyedül érzem magam néha. A szüleim sokszor veszekednek velem, és úgy érzem, már nem szeretnek. Persze, ez így biztos nem igaz. Igazából, azt hiszem, mióta megszületett a testvérem, azóta érzem úgy, mintha őt jobban szeretné az egész család. Nem vagyok féltékeny, egyszerűen igazságtalanságnak érzem. Többször gondolkodtam már öngyilkosságon is, de nem hiszem, hogy az helyes lenne. Mit tegyek szerintetek? Kérlek, ne nézzetek le. Köszi a válaszokat :) 14/l

2015. márc. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A halál túl végleges, erre is gondolj, az élet meg mindig kiszámíthatatlan. Vannak, akik mindig egyedül érzik magukat, még akkor is, ha vannak esetleg barátai, vagy családja. Én is ilyen vagyok. Kell egy jó elfoglaltság, amivel kiteljesedhetsz, és ezáltal nagyobb értéket képviselsz majd saját magad szemében.
2015. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te is, ha megtalálnád a szerelmet, boldog lennél. Nekem csak ez hiányzik. Nagyon tudnék szeretni, csak nincs kit :/ én emiatt érzem magányosnak magam. Testvéred hány éves? :) Lehet hogy csak mivel ő még kicsi, a szüleid több dolgot elnéznek neki? Ha lenne egy fiú, aki szeret téged, akkor biztos könnyebb lenne, nem? :)

Amúgy, ha gondolod beszélgethetünk privátban is, hátha lesz még valami ötletem :)

2015. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Már kicsit javult a helyzet, bár még mindig sok a veszekedés, de legalább a barátaimmal jól érzem magam, a két legjobb barátnőm mindig felvidít....:)

2016. febr. 13. 13:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!