Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy számkivetett nyomorulttá...

Egy számkivetett nyomorulttá tettem magam?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy buli, de nem éreztem jól magam. Tudni kell, hogy a helyi nagymenők voltak ott. Én próbáltam barátkozni, de rám se hederítettek. Leittam magam, és mikor próbáltam beszélgetni, észre sem vettek.

Erre kicsit felemeltem a hangomat, és megmondtam a véleményem. Erre öten lefogtak, és kidobtak a buliból.

Ma is facebookon látom hogy tárgyalnak kifele, és hiába kommentelek és próbálok bocsánatot kérni, nem válaszolnak. És szinte mindenki tudja a környéken.

Megölöm magam, sőt ez az egyetlen megoldás, hogy kinyírom magam.


2015. márc. 22. 12:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

Jaj hagyd már abba ezt a kanpicsogást! Szánalmas és röhejes. Azokban az átlag falusi parasztokban, akiket leszóltál, több értelem és igaz szív van mint benned!

Tényleg 26 éves vagy? Mert akkor tényleg bújj el, mert ez a vinyákolás és az általad menőnek titulált srácok talpának nyalogatása egy 14 évesre nézve is szégyen és ciki lenne!

Nem csodálkozom az ismerőseiden, én se akarnálak többé látni.

2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Először jómodort kell tanulni.

Aztán, az italban megleni a mértéket.

Ha rájössz, hogy részegen handabandázó, nagyszájú vagy, akkor 3 pohárral kevesebbet kell inni.

Megmondtad a véleményed? Na ez nem szép. Nem vetted észre, hogy nem kíváncsiak a véleményedre?

Nem kell mindenütt elmondani a véleményedet. Tanulj meg hallgatni is. Utána lehet újra kezdeni a csapatépítést - esetleg olyanokkal, ahol még nem járattad le így magad...

2015. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szerezz mas baratokat, torekedj ra hogy tudjal elkoltozni, ismerkedj neten stb. az elet megy tovabb. es sok jo dolog var meg rad, csak valoszinleg nem veluk. de jobban is jarsz igy.
2015. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mit érzel. Egy esélyed volt csak kitörni a magányból és tényleg valaki lenni, de még mélyebbre süllyedtél, ez pedig már az életed veszélyezteti. Akit keresel, azok nem a buliban vannak, hanem otthon ülnek (vagy nem tudom hol, de tény, hogy egyedül). Akkor leszel igazán nagymenő, ha találsz valakit, aki elfogad olyannak, aki vagy és ezért imád téged. Én már évek óta próbálom megtalálni és ugyanemiatt. Csak akkor élhetem túl a világot, ha megtalálom az Igazit. Még mindig jobb cél, mint helyi nagymenőknek megfelelni.
2015. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
85%
Jol teszed AMEN!!!
2015. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!