Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy számkivetett nyomorulttá...

Egy számkivetett nyomorulttá tettem magam?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy buli, de nem éreztem jól magam. Tudni kell, hogy a helyi nagymenők voltak ott. Én próbáltam barátkozni, de rám se hederítettek. Leittam magam, és mikor próbáltam beszélgetni, észre sem vettek.

Erre kicsit felemeltem a hangomat, és megmondtam a véleményem. Erre öten lefogtak, és kidobtak a buliból.

Ma is facebookon látom hogy tárgyalnak kifele, és hiába kommentelek és próbálok bocsánatot kérni, nem válaszolnak. És szinte mindenki tudja a környéken.

Megölöm magam, sőt ez az egyetlen megoldás, hogy kinyírom magam.


2015. márc. 22. 12:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És én nem fogok az átlag falumbeli parasztal leállni. De már mindegy. Rajta vagyok a fekete listájukon.
2015. márc. 22. 13:08
 12/25 A kérdező kommentje:
Mert egyetemisták meg igaz nagymenő állásuk van. Jó kapcsolataik. Nekem meg mi van? Csak magam! De mindegy, a szombat estéim unalmasak lesznek.
2015. márc. 22. 13:09
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom, öld már meg magad.
2015. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem már ez előtt is az voltál.
2015. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
A megnyilvánulásaidból ítélve te is csak egy átlag falubeli paraszt vagy.
2015. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én meg még mindig nem értem, mért kell ezekkel barátkozni. Ha a faludban nincs normális ember, próbálj a neten barátokat szerezni. De most komolyan bulizó fiatalok miatt akarod megölni magad, akik nem akrnak veled barátkozni? Meg mi az, hogy ezek számítanak ott normális embernek?
2015. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Az hogy nekik minden megvan. Műveltek, viccesek. Én meg mi vagyok? Egy unalmas helyi! Egy olyan, akikre azt mondják, hogy droid.

Mondjuk a kötél, az a legjobb. Kirúgom magam alól a széket és a kötél eltöri a nyakcsigolyámat. Mit adhatok a világnak?

Semmit...

2015. márc. 22. 13:20
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Még is csak itt durrogod ki magad.
2015. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Istenem, próbáltam bocsánatot kérni. Egy életre elástam előttük magam. Megmondták hogy hasznavehetetlen vagyok. Miért születtem meg, ha csak elrontani tudok dolgokat. A környéken most mindenki rajtam röhög.

Szétterjesztik. Miért engem ver így a sors!

2015. márc. 22. 13:28
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Bocs de egyre inkább hajlamossá válok elhinni hogy tényleg igaz amit rád mondanak. Kisiskolás színvonal az amit te csinálsz, pedig elvileg felnőtt ember vagy. Lehet éppen ezért utáltak ki.
2015. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!