Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy számkivetett nyomorulttá...

Egy számkivetett nyomorulttá tettem magam?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy buli, de nem éreztem jól magam. Tudni kell, hogy a helyi nagymenők voltak ott. Én próbáltam barátkozni, de rám se hederítettek. Leittam magam, és mikor próbáltam beszélgetni, észre sem vettek.

Erre kicsit felemeltem a hangomat, és megmondtam a véleményem. Erre öten lefogtak, és kidobtak a buliból.

Ma is facebookon látom hogy tárgyalnak kifele, és hiába kommentelek és próbálok bocsánatot kérni, nem válaszolnak. És szinte mindenki tudja a környéken.

Megölöm magam, sőt ez az egyetlen megoldás, hogy kinyírom magam.


2015. márc. 22. 12:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az a sajnálatra méltó hogy ekkora megfelelési kényszered van a "helyi nagymenők" felé.
2015. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Megmondták, hogy ha legközelebb valami általuk szervezet rendezvényre is betolom a pofámat, akkor kihívják rám a rendőrséget.

Ennyi, mit csináljak most?

2015. márc. 22. 12:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Megvonod a vállad és mosolyogsz egyet rajtuk. Még is mit vagy ennyire rájuk függve? Szerelmes vagy beléjük?
2015. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Csak ezerszer nagyobb egyéniségek és nagyobb arcok mint én. Nekik szavuk van, rohadt sok haverjuk. És most már utálnak.

Innentől vége a nagy bulizásoknak. Azt fogom csinálni, amit szombat esténként mindig.

Sorozatozom. Egy nyomorult mocsok vagyok.

2015. márc. 22. 13:00
 5/25 A kérdező kommentje:
És egy csomó ismerősőm rámírt chaten, hogy nem szeretne többet velem összefutni.
2015. márc. 22. 13:01
 6/25 anonim ***** válasza:
Magasan túlértékeled ezeket az embereket, magadat meg alul becsülöd. Mind össze erről van szó.
2015. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Egy másik általad feltett kérdésből kiindulva 26 éves vagy.

Ha tényleg ilyen problémáid vannak... szerintem tedd meg, én támogatlak, adok kötelet is.

2015. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Innentől mit csináljak szombat esténként? Én csak emberek között akartam lenni. Most meg mehettek a kocsmába inni. Miközben ők a színvonalas programjaikat élvezik.
2015. márc. 22. 13:05
 10/25 anonim ***** válasza:
Mitől olyan nagyvszámok ezek az emberek? Azért mert egy csoportba verődtek és így úgy bánnak másokkal, ahogy ők akarnak? Fogadjunk, hogy még érettségijük sincs/lesz és mindből nyomorult közmunkás meg takarító lesz. Az ilyenekből ennyi nézhető csak ki. Kár ilyenekre időt vesztegetni egyáltalán.
2015. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!