Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változzak meg? Örökre...

Hogyan változzak meg? Örökre ilyen leszek?

Figyelt kérdés
Vannak "barátaim", de látom, hogy csak a lelki szemetese voltam eddig mindenkinek. A szüleim kiskoromban elváltak, ezért elég zárkózott lettem, nem alakítok ki könnyen kapcsolatokat és nem is igazán szeretem az embereket, primitívek, a legtöbbnek nincsenek céljaik, nagyon kevés olyan embert ismertem meg, akikkel valóban lehet beszélgetni. Szeretek egyedül lenni, de tudom, hogy nem erre vágyom, hanem hogy barátaim és őszinte kapcsolataim legyenek. Hogy változtassam meg a felfogásom? Nem akarok örökre egyedül lenni. 17/L
2015. márc. 17. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy eddig nem a megfelelő emberekkel találkoztál. Vagy csak ha megismernéd őket közelebbről más lenne a véleményed, sokszor a látszat nem mindig mutatja meg, valójában, legbelül milyen is az az ember.

17/L

2015. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kimondod, hogy nem szereted az embereket, akkor mit akarsz? :D Biztos érzik ők is, hogy egy primitív szarkupacnak tartod a legtöbbjüket, ezt a mentalitást meg nem túl sokan tolerálják. :/ Szerintem örökre ilyen maradsz, kár ezt ráfogni arra, hogy elváltak a szüleid. Az enyémek is elváltak régen, attól még könnyen alakítok ki kapcsolatot mindenkivel. Nem hiszem hogy emiatt lenne.
2015. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj koleszba.
2015. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy kocsmába.
2015. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy komoly és gondolkodó lány vagy, és ez nem jellemző a te korosztályodban, szerintem ezért nem találsz magadhoz illő barátokat. Ha van kedved írj rám, bár én sem vagyok korban hozzád illő de ez itt a neten nem számít:)
2015. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez egy közhely hogy ha valaki zárkózott, az egyből gondolkodó, komoly ember.

Egyébként az előző kettőt komolyan írtam. Én se tudok magammal mit kezdeni, mert nem igazán tetszik a környezetem (pl. mostani osztályomban talán van egy tucat ember, akivel tudok haverkodni, valódi barát barátnak viszont egyet sem tudnék nagyon elképzelni; előző osztályomból pedig egyre csak fogyunk, abba meg már beleuntam hogy mindig én csörtessek mások után hogy aztán talán legyen valami felszínes haveri kapcsolatunk).

Környezetet kell váltani ha úgy érzed megragadtál, semmi más valódi lehetőség nincs. Magadon és a környezeteddel való viszonyodon nagyon nehéz változtatni, sokkal egyszerűbb környezetet váltani. Ez így nem működik hogy zárkózott emberként oda mész emberekhez, vagy beállítasz egy kocsmába és máris lesz 5 haverod, viszont megvan rá az esély hogy új közegben találsz pár embert, és akkor már sokkal folyékonyabban megy az egész ismerkedés dolog is (pl. tudsz kikkel szórakozni járni).

2015. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!