Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökre egyedül maradok?

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lassan 2 hónapja hogy a barátnőm szakított velem mindent amit tudtam megtettem érte de nem volt elég ...rettenetesen érzem maga plusz az utóbbi időben annyi negatív élmény ért amit nehezen viselek úgy szeretnék megismerni egy olyan l esne egy lánnyal beszélgetni..:( mindenki csak azt mondja hogy ne aggódjak majd lesz más de én nem érzem így nem vagyok sosem egy társaság középpontjában méghozzá érettebb vagyok mint a korombeliek, nem érzem magamban azt a pluszt ami segítene ahhoz hogy egy kedves aranyos csajt lenyűgözzek vagy legalábbis meg tudnám magam kedveltetni vele. Rettenetesen félek hogy egyedül maradok magányosan.

Valaki tudna adni valami tanácsot hogy önbizalmat hogyan szerezhetnék vagy mi ilyenkor a legjobb megoldás ebben az élethelyzetben? Mit tegyek hogy ne érezzek így? :(

Válaszotok köszönöm!

20F



2014. nov. 12. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj nekem privit és segítek, megmondom mit tegyél. :)
2014. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!