Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam gyakran...

Miért érzem magam gyakran így? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy visszatérő problémám az, hogy nem találom a helyemet a világban. Gyakran elbizonytalanodom mindenben. Sokszor érzem azt, hogy jobb lett volna, ha másik városban születek, vagy jobb lenne, ha máshol élnék, de közben az is bennem van, hogy mivel itt ahol élek vannak a családtagjaim, rokonaim, barátaim, máshol ugyanúgy nem érezném jól magam. Ugyanakkor itt sem, ahol élek, és néha szívem szerint mindent újrakezdenék. Nagyon kívülállónak érzem magam, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, pedig nagyon jó lenne végre, ha megtalálhatnám a helyem, mert szeretném jól érezni magam a bőrömben. Mégsem költözhetek mondjuk évente másik városba, ha már nem jó ott, ahol vagyok. :/


Ti voltatok már így? Aki hajlandó erről beszélgetni velem, annak köszönöm.


22/L



2015. márc. 8. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem városban lakom... Nem is kezdenék újra mindent, csak néha jó lenne máshol lakni (nem az ország másik felén) Jó, értem, hogy nem érted, nem vagy a helyemben.
2015. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam az új üzenetet. Annyit tudok írni, hogy én is így próbálok hozzáállni a dologhoz, és azokkal foglalkozni, akik szeretnek, de azért akkor is rossz egyedül. Legalábbis nekem.
2015. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 meggybefőtt ***** válasza:
Találj hobbit! Foglald el magad valamivel! A sport csodákra képes. Testnek,léleknek egyaránt jó!
2015. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy utolsó válaszoló kinek szánta a tanácsot, de köszi mindenkinek a válaszokat! ( bár, ahogy láttam, ketten jól elbeszélgettek itt :) )
2015. márc. 9. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!