Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az lennék? Theát a barátaim...

Az lennék? Theát a barátaim gazdagnak tartanak mert gyakran járok szórakozni moziba. Stb de én enm érzem magam annak mert sulimellet dolgozok kőműves mellet és gét végén lakatos műhelybe vagy ma már dolgozni gáz? 16/f

Figyelt kérdés
szerintetek?

2013. júl. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ma a kortársaid többsége gáznak tartja, de nem kell velük foglalkozni, csak irigyek. Dolgozz csak tovább, neked lesz csak jobb tőle :)
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

:)

2013. júl. 26. 22:14
 3/6 intrepid ***** válasza:
Dolgozzál, és érezd jól magad a pénzedből. Ha valakit érdemesnek látsz a baráti körödből, szerezzél neki is munkát.
2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi gáz, sőt dícséretre méltó, hogy valakinek a mai fiatalságból nem büdös a meló. A haverjaidnak is ugyanúgy megvan a lehetőségók dolgozni, szóval ne irigykedjenek.

Én mérnök vagyok, de erősen gondolkodom egy szakma elsajátításán. Kicsit sok nekem, ami ezeknél a multicégeknél van, és ha valaki minőségi munkát csinál a szakmájában, azért azzal is lehet keresni, és idővel akár a maga ura is lehet az ember. Jó szakikból hiány van, legyél Te az ellenpélda.

2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szrni bele. Az én barátaim is ilyenek. Én speciel becsülöm az olyan embert, aki már ilyen fiatalon (bár idősebb vagy) kétkezi munkával keres magára. Én irodai munkát végzek rokonnál, így valószínűleg közel se terhelem meg magam annyira mint te, de mégis jobban érzem magam ha a saját pénzem költöm, és ezt a világ összes "rajságáért" se adnám oda.

A pénz eltapsolásának szerintem meg épp most van itt az ideje, amíg nem kell költened rezsire, a saját étkeztetésedre, és ruhákra, mert a szüleid intézik ezeket.


Legyél büszke magadra, amiért te megkeresed azt a pénzt, amit elköltesz, és nem anyuci és apuci fizeti a szórakozásod.


15/f

2013. júl. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gazdag vagy tettekben. Mert amíg a barátaid csak siránkoznak és irigykednek rád mert van pénzed szórakozni, addig te dolgozol a fiatal korod ellenére, és ez tiszteletreméltó dolog.
2013. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!