Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam gyakran...

Miért érzem magam gyakran így? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy visszatérő problémám az, hogy nem találom a helyemet a világban. Gyakran elbizonytalanodom mindenben. Sokszor érzem azt, hogy jobb lett volna, ha másik városban születek, vagy jobb lenne, ha máshol élnék, de közben az is bennem van, hogy mivel itt ahol élek vannak a családtagjaim, rokonaim, barátaim, máshol ugyanúgy nem érezném jól magam. Ugyanakkor itt sem, ahol élek, és néha szívem szerint mindent újrakezdenék. Nagyon kívülállónak érzem magam, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, pedig nagyon jó lenne végre, ha megtalálhatnám a helyem, mert szeretném jól érezni magam a bőrömben. Mégsem költözhetek mondjuk évente másik városba, ha már nem jó ott, ahol vagyok. :/


Ti voltatok már így? Aki hajlandó erről beszélgetni velem, annak köszönöm.


22/L



2015. márc. 8. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sokszor érzek így, szinte mindig előjön ez a gondolat. Sokszor mondom azt, hogy elköltöznék, de leginkább azért, mert sok a lakóhelyemen a ... ember.. Na mindegy.:) Egyébként te miért érzed kívülállónak magad?

17/L

2015. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Pedig alapvetően, ha új helyen vagyok, nehezen kezdem ott jól érezni magam, nehezen szokom meg az új környezetet, mert hiányoznak az ismerőseim, ennek ellenére elég gyakran jön elő ez az érzés, pedig azok az emberek vesznek körül, akik szeretnek.
2015. márc. 8. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy jut eszetekbe az, hogy az, hogy jól érzitek-e magatokat a bőrötökben vagy sem, az attól függ, hogy milyen a lakhelyetek. Saját magatokkal kell elégedettnek lennetek, hogy boldogok legyetek. Ha ezt nem érzitek, azért nem a lakhelyetek a hibásak.
2015. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, de attól még ilyen formában jön elő az érzés és nem könnyebb attól, hogy ezt tudom.
2015. márc. 8. 16:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak véletlenül se jusson eszedbe, hogy több teljesítményt nyújts a hétköznapokban, hogy elégedett tudj lenni magaddal! Ezzel az érzéssel foglalkozz, hogy mennyire frusztráló, meg ez a hibás meg az a hibás, meg így jön föl meg úgy jön föl.


Vagy mások hibáztatásával töltöd az időd, vagy magad megváltoztatásával. A te döntésed.

2015. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ettől függ, hogy boldog vagyok-e, csak tudod azért közrejátszik benne. Hogy miért? Mert itt nincsenek barátaim, és mindenki azt hiszi, hogy hű de ismer, miközben nem. És megy a pletyka. Hát ezért..

Kérdező: Hát, sajnálom, hogy így érzel. Nekem nem lenne bajom, ha lennének itt barátaim, és nem lenne ennyi gyökér...

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szar lehet ennyire függeni attól, hogy vannak-e barátaid vagy sem.
2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem függök tőle, de nyilván mindenki jobban szeret olyan helyen élni, ahol vannak barátai, vagy nem igaz?
2015. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De igaz, de attól még nem érzi magát az ember kívülállónak, mert nincsenek barátai. Mindent újrakezdeni? Elköltözni a városból? Hát ez azért súlyos túlzás.
2015. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak barátaim, mindig kibeszéltek, és sosem zavart. Sosem voltam úgy vele, hogy a személyes boldogságom részét képezi, hogy milyen a környezetem. Egyedül is marha klasszul érzem magam, köszönöm szépen!
2015. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!