Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek mar egy jo ideje barátaim. Regen mindig rengeteg volt es volt egy legjobb baratom is mondhatni akkoriban ha mondtam valamit mindenki azt csinalta vagy ilyesmi(nem parancsolgattam) csak mintha nem is tudom. En lettem volna akire felfigyeltek. De jott a nyar es összevesztem a legjobb barátnőmmel es nem beszéltünk egesz nyaron kozben legjobb barátok lettek egy masik jo barátnőmmel. Es mikor elkezdődött a suli senkinek sem volt. Ok kikozositettek masok meg nem is nagyon érdekeltek. Mert jobbára veluk voltam mindig. Nemreg volt egy barátom par napig de csak azert várakozott velem mert egyedul volt. Utana lekoptatott. Utana volt Meg egy de o meg azert volt jóban velem mert kölcsön adtam neki a ruhákat farsangra utana o is lekoptatott. Most par napja volt meg egy azthittem mas mint a tobbi, sok mindent elmondtam neki. Erre ma visszaállítja sok dolgot a volt legjobb Baratnomtol mert elmondott neki mindent. Es most senkinek sincs. Es magányos vagyok. Barátkozni nem nagyon tudok,nemvagyok olyan tipus.+felenk vagyok. Regen voltak barataim most meg egy sincs. Egesznap egyedul vagyok a suliban nincs kivel beszelnem. Hazajovok otthon sem beszelek neten senkivel. Meg semmi. Parszor ki akartam bekulni a legjobb baratommal de nem tudok meg annyira megvaltozott es mas lett. Meg mindenkinek elmond mar mindent. Csak az a baj hogy mindenkiben annyira megbizom hogy mindemt elmondok neki. Es akarhanyszor megbantott,elmondott mindenkinek mindent nemtudok haragudni ra,es akkoris huzok hozza es megbocsajtok mindent. Hogy szerezzek baratokat? 13/L

2015. febr. 28. 14:35
 1/3 rékuu97 válasza:
Megnyugtató érzés hogy nem vagyok ezzel egyedül..velem is ugyanez van! Nem tudom miért..írhatsz üzenetet ha gondolod
2015. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ayattn válasza:
Nyugodj meg! Én 23 éves vagyok, és ugyanez a helyzet! csak nekem nem a nyár óta hanem 5 éve! ki lehet jönni belőle, és neked úgy is most lesz a suli váltás, és majd ott új barátokat találsz ez egészen biztos! Nekem is sikerült, egészen addig míg suli ba jártam! Utána persze kocc, de hát most máshol kell keresni! Türelem, kitartás és akarat kell! :D
2015. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátaim már egy ideje.
2015. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!