Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim. Mit...

Nincsenek barátaim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
verd ki, az megoldás lehet két percre.
2015. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátkozz!
2015. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk örülj neki! Vannak ennek előnyei is, csak meg kell őket találni. Nem olyan rossz az egyedüllét, mint amilyennek sokan beállítják.
2015. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@17:38


Tényleg kifejezetten előnyös, hogyha mizantróp vagy, vagy szocfóbiás. Vagy olyan szinten pánikbeteg hogy képtelen vagy emberek közé menni. Akkor igen. De más helyzetekbe nem nagyon.

2015. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

Én szociális fóbiás vagyok, de nem érzem előnynek. Szinte minden nap sírás tör rám az egyedüllét miatt.

2015. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj bulizni, csajozni
2015. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonlóképp, volt hogy egész estéket sírtam át, keseregtem, de ma már kialakult egy normális baráti köröm. Úgy tettem szert új barátokra, hogy akik pl: osztálytársaim voltak, elkísértem őket amerre mentek, beszélgettem közben velük. Néha ők hívtak +embereket is és volt akivel jobban összehaverkodtam.Szép lassan pedig buliba jártam, éjszakai kocsmázás csocsóval megspékelve stb.. :) A kocsmában is számtalan barátra tehetsz szert! :D Csak vedd észre a lehetőségeket. Esetleg nyugodtan írj rám privátban, szívesen segítek.
2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van kedved beszélgetni, barátkozni, keress bátran!


29 éves, budapesti férfi vagyok.

2015. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a mindennapi használatban elterjedt "antiszociális" ember vagyok. Sem kialakítani, sem fenntartani emberi kapcsolatokat nem tudok. Jártam terápiára, de nem segített, mivel egyszerűen nincsenek ilyen készségeim, pl. sok időmbe került míg megtanultam h mikor hogyan illik reagálnom, mit kell mondani ha vki meghal vagy miért kell olyankor azt mondani, h részvétem stb. Fogalmam sincs mikor volt utoljára olyan egyénnel kapcsolatom, akit barátomnak mondhattam volna. Nem érzem magam szomorúnak, h nincsenek emberi kapcsolataim, próbáltam előnyömre fordítani, pl. rengeteg hobbim van és mivel mindig egyedül vagyok így bátrabb is lettem (nem hagyatkozom más segítségére), elmegyek így akár koncertre, kiállításra, étterembe is és senkire sem kell várnom sem egyeztetnem másokkal, h kinek mikor jó.
2015. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!