Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetemistákkal szeretnék...

Egyetemistákkal szeretnék bulizni, de hol? Nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

Alig vannak barátaim, azok is otthon ülősek. Nagyon szeretnék olyan életet élni,mint egy átlag egyetemista: buli buli hátán,haverok, pasizás stb. De ahova járok egyetemre ott nincsenek bulik. Lenne lehetőségem máshol ismerkedni,nem kimondottan egyetemisták között, de ha arra gondolok, hogy nem egyetemista bulikban ismerkedem, mindig elmegy attól a kedvem, ahol éppen vagyok...

Kicsit túlbonyolított logika, de ezek nekem komoly szorongásokat okoznak. És az is nagyon fáj, hogy kimaradok a kolis életből pestiként:(

Szóval a lényeg: otthon gubbasztok, alig van valami szociális életem és közben ott vannak azok a nagy vágyálmok, (amiket lehet el se tudok érni), és ezek még inkább lehangolnak.


2015. febr. 20. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam sokáig. Szerdánként szoktak általában egyetemista buli lenni, változó, hogy hol - idén talán a Peaches & Creamben volt. Vagy az elteseknek szokott lenni ingyen biliárd (megmondom, hogy hol, ha rám írsz), de szerintem más is be mehet rá, max fizetni kell, de ott pl lehet ismerkedni olyanokkal, akik eljárnak. Az átlag szórakozóhelyeken mindig szoktak lenni egyetemista korúak, nem kell megijedni, ha véletlenül nem egyetemi bulinak van meghirdetve. Meg lehet ismerni egy pár embert és össze tud jönni egy társaság. :)

Vagy nekünk az egyetemi újságban voltak hirdetések, mikor milyen buli van.

Vagy én megkerestem gimis barátnőimet, akikről tudom, hogy "szoktak élni", bevontak a csapatba, pár hónap alatt egész jó kör alakult ki.

Tehát, ahogy mindennel lenni szokott: proaktívan ;)

Aztán kialakulnak az ismerettségek.

2015. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben vagyok így, szóval akinek a helyszín megfelel és hasonló cipőben jár az írjon. :-)
2015. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!