Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még emok?

Swag/LuLu kérdése:

Vannak még emok?

Figyelt kérdés

lehet,h hülye kérdés,de ma már nem igen lehet látni utcán emokat.

Én az vagyok (half'n emo),és elég sokszor egyedül érzem magam...

Emo barátaim sincsenek....



#egyedül #emo #half'n
2015. febr. 15. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Válaszold már meg azt a kérdésem, hogy ha az emok annyira sírnak éjt nappallá téve, hogy őket a társadalom kirekeszti, hogy ők milyen szegény teremtések, akkor miért kezdenek el úgy öltözködni, ahogy, olyan ruhákat hordani, szánalmas figyelemfelhívásból vagdosni magukat, holott tudják, hogy hogy viszonyulnak az emberek ezekhez a 13 éves barmokhoz?
2015. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó hajóval, Szürke révből elutaztak Frodóval és Gandalffal a távoli Valinorba és már nem is térnek vissza.


Csak half-emok maradtak Középföldén.

2015. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
31%
UUUUU emlékszem volt mikor az voltam. Te joég... még jo h kilábaltam belőle. De ha szeretnéd dumálhatunk mert megértem min mész át. Ha gondolod irj :D
2015. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1# Egyrészt az emok nem vágják magukat,legalábbis a többség nem. Akik meg igen,azok csak azért,mert a lelki fájdalmakat szeretnék kiegyensúlyozni a testi fájdalmakkal.

És nem igazán szeretnénk felhívni magungra a figyelmet. Az,hogy hogy öltözünk neked nem mindegy?

2015. febr. 15. 15:10
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Épp ez az, hogy logikátlan, amit műveltek. Utáljátok, amiért lenéznek benneteket, de azért a külsőtökkel még hangsúlyozzátok azt, ti mennyire "emok" vagytok.

Ezért vallom még mindig, hogy a halott emós a jó emós.

2015. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
A bezárt budapesti vidámparkba maradtak, és nem jutottak ki.
2015. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Voldemort szolgái lettek és Harry Potter legyőzte őket.
2015. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
az emok állandóan sírta, bu-zultak meg vagdosták magukat, örülök hogy kihaltak.
2015. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen vannak, ha akarsz írhatsz:)
2015. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Leginkább neten látok emokat. Élőben egyet vagy kettőt láttam mostanában. Az emo pár éve volt nagyon felkapott és amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment. Én is követtem/követem a stílust (most már külsőre nem annyira). Amúgy elárulnád mi a franc az a half emo? :D Szerintem teljesen felesleges ilyen ágazatokat kitalálni..
2015. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!