Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még emok?

Swag/LuLu kérdése:

Vannak még emok?

Figyelt kérdés

lehet,h hülye kérdés,de ma már nem igen lehet látni utcán emokat.

Én az vagyok (half'n emo),és elég sokszor egyedül érzem magam...

Emo barátaim sincsenek....



#egyedül #emo #half'n
2015. febr. 15. 14:37
1 2
 11/16 opened paradise ***** válasza:
50%

Emo és swag a neve.

Ez gyönyörű...

2015. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vannak :D
2015. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vivi Pinky válasza:
Emo vagyok, ha gondolod irj :)
2015. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
30%
Amugy akik itt olyan nagy emok valoszinű 13 éves kislányok akik magukat csunyitják azzal h probálnak ugy kinézni mint egy emo. az emo modellek jol néznek ki de holt biztos hogy ti nem :') nem kéne eröltetni mert szánalmas ez az egész és csak figyelem felkeltés és az hogy itt okoskodok hogy az emo egy életérzés stb akkor könyörgöm miééért kell ugykinézni mint aki a diliházbol szabadult és egy pandamacira hasonlit az ocsmány sminkje??? UNDORITOOOOO azért sirtok 13 éveslétetekre mert nem kaptok i padot vagy uj szempillaspirált?? nem akkor leszeél egyedi és menő h sajnáltatod magad h emo vagy és h a világ h kicseszett veled stb vagy ha igen és tényleg kicseszett veled az élet akkor meg nem az a megoldás h bohocnak öltözöl :) a half`n emok meg ha jol tudom csak belsőre emok na de akk minden ember emo?? mert mindenki érzékeny és ugyebár a z emo ezt jelenti. mindenképpen divatmajomkodás az egész és nem veszitek észre azért utál mindenki mert emo bu zik vagytok:D ez egy ocsmány körforgás kezdjetek normális életet és ne feltűnési viszketegségetek legyen mert rohadtul idegesiti a népet és rohadtul nem divat szoval mégegy ok h mi gonosz tinik kiközösitsünk titeket és emok legyetek mert nincsenek barátaitok stb... ha nem lennétek emok valszeg lennének barátaitok és ÉLETETEK. PLS hagyjatok fel ezzel vagy haljatok ki végleg ÁMEN
2015. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak még emók.....mert már nem divat a suembe fésült haj attól még ugyanúgy járkálnak az utcákon....csak valszeg ők is half'n-ek ne érezd magad egyedül ;))) 15/l
2015. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
vannak ha akarsz írj
2015. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!