Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az a mondat, amin mindenki...

Mi az a mondat, amin mindenki elgondolkodik?

Figyelt kérdés
Nagyon maganyosnak érzem magam. Kezdem azt hinni, hogy mindenki szarik rám... A suliban összevesztem az egyik barátommal, folyton kérdezi mi bajom, de úgyse értené... Van egy nálam egyel nagyobb osztályú barátom is, de úgy érzem, hogy amikor írok vele akkor idegesítem, meg jól el vagyok vele, de amikor odajön valaki, akkor mintha nem is léteznék... Van egy legjobb barátom, de kb 20 km van köztünk, így csak facebookon tudunk beszélni, de ott is alig, mert szar telefonja van és nem jelez neki... Egyedül érzem magam, úgy senki se keresi a társaságom, velem van a baj? Vagy mit mondjak nekik, amin mindegyik elgondolkodna?

2015. jan. 29. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs veled baj. Arról lehet szó, hogy neked most fokozottan van szükséged társas kapcsolatokra, nekik pedig most nincs ilyen igényük. Előfordulnak olyan élethelyzetek, amikor erősebben vágyunk rá, hogy szeressenek, érdeklődjenek irántunk. Azt írod, hogy barátod folyton kérdezi, mi bajod? Miért ne tudnád vele megbeszélni, hiszen ő nyitott feléd.
2015. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Mi az a mondat, amin mindenki elgondolkodik?

"Ki fingott?Te fingottá'?"


Egyébként meg 20 km nem távolság az bicajjal is megjárható út nem kell ahoz internyet

2015. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a probléma veled van. Gondolkozz és bölcs leszel!
2015. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találj ki valami hobbit. Lehet az sport, tánc, szakkör bármi, ahol megismerhetsz új embereket.

Az is lehet, hogy nem vagy eléggé lekötve. Vannak ilyen időszakok, amikor úgy érzed "nem foglalkoznak veled eleget", ilyenkor keress új barátokat is és a régiekkel is tartsd a kapcsolatot, mint eddig.

Beveszel még egy-két embert + egy elfoglaltságot (hobbi), máris nem leszel magányos.

2015. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de szerintem veled van a baj. Ne gondolj itt komoly bajokra, csak a gondolkodás módodon változass, lásd pozitívabban a dolgokat, örülj a kis dolgoknak is pl. ha megkérdezik mi van veled, akkor ne azon keseregj, hogy úgy se értené meg az illető, hanem adj esélyt számára, és magadnak is, hogy jobb legyen. Vagy pl a másikkal ne érezd úgy, hogy idegeled őt, majd akkor gondolj erre, hogyha ő maga ezt a tudomásodra is hozza, addig feleslegesen kattogsz ilyesmiken és csak elkeserít téged. Ne húzd le magad.
2015. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nézz ilyen vidiket-

[link]

ezen már fél órája nevetek:)

van még-

[link]

2015. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

Amúgy azért nem értené meg, mert hát... nem akarok ilyen szavakat mondani, de ő a 'legmenőbb' az osztályban. (Lány) És az a helyzet, hogy régebben sokkal jobb volt a barátságunk és azt mondja megváltoztam... De igazából az a bajom, hogy csak akkor érdeklem őt, mikor bajom van, amúgy kb szarik rám... Több fiú barátja is van az osztályba (rajtam kívül 2) és nem is szerintem, de biztos hogy csak akkor vagyok jó neki, amikor össze van veszve az egyikkel, csak féltékennyé akarja őket tenni...

5. válaszoló: járok falmászásra, csak az a helyzet hogy kb mindenkit ismerek:/ és azzal a másik barátommal járok akit mondtam...nem tudom mit csináljak, de köszönöm mindenkinek mégegyszer!:)

2015. jan. 30. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!