Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Más is érezte már...

Mit tegyek? Más is érezte már így magát?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja azt vettem észre,hogy ( egy facebookos) csoportchatben a mindig gyors visszajelzések (4-5 hónapja) helyett ma már nem,hogy gyorsan, de üzenetet sem kapok. Úgy érzem, hogy mindig én keresem az embereket. Igyekszem érdeklődni felőlük. Vissza már nem mindig érzem ezt az érdeklődést, ha mégis, akkor úgy érzem a beszélgetés után,hogy mindig csak rólam van szó és önző vagyok. 100%ig biztos vagyok benne,hogy a barátaim(már ha ők is annak tartanak engem) kibeszélnek,ha nem vagyok ott. Ez a gondolat minden éjszaka megtalál és nem hagy nyugodni. Nem szeretem magam és meg vagyok győződve róla,hogy mások is utálnak.
2015. jan. 13. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja párszor így éreztem, de bizonyára neked is van legjobb barátnőd/barátod aki megnyugtat téged és abszolult nem utál? A többi barátoddal akkor ne is foglalkozz, mert manapság a barátoknak nevezett emberek is könnyen kibeszélik az épp mellette lévőnek. Az ha utálnak nem a te bajod! az ő lelkükön szárad ha ilyen gonoszak veled! Szóval te csak ne utáld magad és ne aggódj emiatt mert ha csak egy-két ember is szeret téged akkor ez a fontos, nem kell hogy mindenki szeressen vagyis legalábbis ezt állítsa ilyen emberekre nem éri meg pazarolni az idődet. persze nem biztos h kibeszélnek de szerintem azért bízz a megérzésidben és az igazi barátaidban!! :D
2015. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Allandoan igy erzem magam. Biztos vagyok benne, hogy kibeszelnek es utalnak, de ez ellen nem tudsz mit tenni. El kell fogadni. En szerintem ebbe fogok belepusztulni, mert meg ot evet kell kibirnom abban a retkes osztalyban, ahol allitolag mindenki milyen osszatarto, ja kiveve velem. Legjobb barat/baratno esetleg segithet, csak az gaz, ha sokszor ugy erzem, ot is idegesitem mar.
2015. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Segítek, én is voltam ilyen helyzetben.

Először is bízz magadban! Ugyanolyan értékes vagy mint ők, és ha meg vagy győződve róla, hogy kibeszélnek, akkor ők nem valók barátnak! Keress olyan embereket, akikkel úgy viselkedhetsz amilyen valójában vagy, és akik törődnek veled. Ha viszont nincsen bizonyítékod, hogy kibeszélnek, akkor bízz bennük, add a tuttukra, hogy nagyra becsülöd őket, és hogy érdekel téged mi van velük, és ők is így fpgnak viszonyulni hozzád! De először is: bízz magadban! :)

2015. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!