Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ember, aki ilyen...

Volt olyan ember, aki ilyen hamar "kiöregedettnek" érezte magát a bulikból? 20/F

Figyelt kérdés

Először 17 évesen rúgram be, és azóta sem volt sokkal több alkalom, mint amennyi az éveim száma. Szórakozóhelyre, discoba már abszolút nem vágyom, de nem is voltam sokszor.

Szeptembertől elég gyakran cigiztünk a haverokkal, párszor be is téptünk.


De nem esik már jól az ilyesmi, sem közben, sem utána. Olyan idegennek érzem magamtól, és nem természetesen jó érzés, sőt, nem is esnek már ezek olyan jól mint régebben. Akkor még szokatlan volt inni, meg cigizni, de most hogy ennyire snasszá vált, már nem vonz.

Sokkal jobb lenne egy lánnyal kettesben lenni, kikapcsolódni, beszélgetni, józanul időt eltölteni akárhogy. És másnap sem fogok majd rosszabb kedvvel, másnaposan felkelni.


2014. dec. 20. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te nem is vagy egyáltalán bulis alkat, nem? Csak a haveri környezet az, ami erre ösztönöz.
2014. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod, ez tényleg így van. Simán meglettem volna eddig is ezek nélkül, mondjuk egy kis "világlátásnak" meg önismeretnek, határaim kipróbálásának jó volt, de ennyi elég. Legalább tudom hogy hol a határ, nem leszek alkoholista, drogos meg hasonló lezüllött alak, mert a környezetemben lettek páran ilyenek.


Volt egy hasonló nem bulizós srác, aki annyi idősen kezdte mint én, csak átesett a ló túloldalára és most elég mélyen lehet. És nem jó így látni.

2014. dec. 20. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
A bulizásba hogy kerül a részegen fetrengés, dohányzás, drogozás? Áh, költői kérdés.
2014. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk,nálam is ez a helyzet. 20/F
2014. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagy ilyen tipus csak sodrótál a haverokkal. DE az is lehet hogy a tél miatt kicsit be vagy depressziózva és lustulva aztán nyáron majd jól felpörögsz. ez tuti nem kiégés :D
2014. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3 Soha nem fetrengtem részegen, annyit sohasem ittam. Egyszer volt olyan alkalom, hogy botladozva jártam már nagyon, de hazavittek. A fűt meg én sem nevezném drognak, ennyi erővel a kávé, sima cigi is az. De attól még nem gondolom azt, hogy nincsenek káros hatásai, sőt. Ezért is most hagyom abba, mert már nem is élvezem.

Talán azok tarthatják ezeket többre mint én, akiknek valami nagy lelki traumájuk volt, és ezzel akarják a fájdalmukat enyhíteni. Nekem ilyen szempontból arany életem volt eddig.

2014. dec. 21. 00:05
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 A tél miatt biztos hogy nem, én ilyen hideg időben vagyok felpörögve a legjobban. Várom a havat, karácsony után ígérkezik egy szép hidegbetörés, hátha lehet egyet túrázni, meg már síelni is mennék.

Tavasszal meg nyáron meg nagy bringás vagyok, mindennél többet ér egy jó tekerés. :)

2014. dec. 21. 00:07
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha a jó érzéseket rangsorolnám:

-orgazmus

-egy ölelés valakitől akit szeretsz

-felérni egy hegycsúcsra

-a hófödte domboldalakon lecsúszni a fák között

-bringázás közben pörgős zenét hallgatván egy katarzis

-amikor eltűnik az úszód, bevágsz, kifárasztod majd megszákolod a pontyot


Semelyik árnyékába sem érhet a cigi, pia, fű.

2014. dec. 21. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már idősebb vagyok, 32 éves, de engem sem érdekelt a bulizás 20 évesen sem meg soha. Mindig úgy voltam vele, hogy ez egy fakultatív program, nem muszáj benne lenni, ha tudok magamnak jobbat (és tudtam is mindig), de az igazi partiarcok ezt nem tudják elképzelni, azt hiszik ez valami lelkibetegség, és baráti szeretetből mindenáron megpróbáltak kigyógyítani engem. :D Minden hétvégén, főleg ünnepnapokon ment a nagy győzködés, hogy menjek velük, mintha buli nélkül semmi értelme nem lenne élni, meg mintha ennél nagyobb királyság nem is létezne a világon. Szerencsére voltam elég makacs, hogy ne hallgassak rájuk, és megmaradjak a saját egyéniségemnél. Párszor, főleg barátnők kedvéért elmentem azért miheztartás végett, ültünk a füstben, néztünk ki a fejünkből, hogy hú de jó, mi most bulizunk. Kérdezgettem a csajtól, mikor megyünk már hazafelé, próbáltam csábítani, hogy menjünk inkább haza, tépjünk be, és kúrjuk szét az ágyat, de nem, most buli van, itt kell lenni minimum hajnali 3-ig :D

Nem mondom, aki tényleg annyira magába van fordulva, hogy se egy barátja se egy nője/pasija nem volt soha és már 30 felett van, annak tényleg van valami komoly baja, de ha mindez megvan, csak éppen nem szeret bulizni, az még nem beteges szerintem.

2014. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de nem, most buli van, itt kell lenni

minimum hajnali 3-ig :D"


Fuuu én szeretek bulizni, de ettől én is rosszul vagyok, mikor állati szar a buli és akkor ne menjünk már, mert még csak 2 óra van....

És ki nem szarja le???

Most azért üljek ott 6-ig???

2014. dec. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!