Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ember, aki ilyen...

Volt olyan ember, aki ilyen hamar "kiöregedettnek" érezte magát a bulikból? 20/F

Figyelt kérdés

Először 17 évesen rúgram be, és azóta sem volt sokkal több alkalom, mint amennyi az éveim száma. Szórakozóhelyre, discoba már abszolút nem vágyom, de nem is voltam sokszor.

Szeptembertől elég gyakran cigiztünk a haverokkal, párszor be is téptünk.


De nem esik már jól az ilyesmi, sem közben, sem utána. Olyan idegennek érzem magamtól, és nem természetesen jó érzés, sőt, nem is esnek már ezek olyan jól mint régebben. Akkor még szokatlan volt inni, meg cigizni, de most hogy ennyire snasszá vált, már nem vonz.

Sokkal jobb lenne egy lánnyal kettesben lenni, kikapcsolódni, beszélgetni, józanul időt eltölteni akárhogy. És másnap sem fogok majd rosszabb kedvvel, másnaposan felkelni.


2014. dec. 20. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10.


Igen, szerintem ez már ilyen kényszeres bulizni akarás, amikor rohadtul nincs az egészben semmi jó, de annyira bele van már ivódva egyesekbe ez a fixa idea, hogy ennél magasabb rendű kikapcsolódás nincs, és a bulizó ember a világ leglazább, legkirályabb életformája, hogy az már épp olyan beteges, mint egy forever alone, csak éppen a skála másik végéről.


Más az, mikor tényleg van hangulat egy bulin, azt megértem, hogy sokan szeretik. Bár én annyira introvertált vagyok, hogy még azt is megunom 1 óra alatt, aztán sipirc haza a kis kényelmes otthonomba filmezni, borozgatni, henteregni. :)

2014. dec. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én olyan hamar kiöregedtem a bulizásból, hogy még egyszer sem voltam, de tudtam, hogy ez nem nekem való. :)


Szerintem ez nem korfüggő, ez személyiségfüggő.

2014. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!