Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt bárkivel ilyen?

Volt bárkivel ilyen?

Figyelt kérdés
Az arcom elváltozott megnőtt, mint egy kövér embernek, a szemeim összemennek megváltozik a színük, és nem csak úgy meg így süt a nap zavaros lesz eltünnik a színe szinte fekete (ami azt mondják hogy amúgy kék). A kezeimre lenézzek nagyon kicsik mintha csak csont és bőr lenne (azt mondják nem vagyok sovány). Az egész fejem olyan nyomi. És nem csak a tükörben fényképeken is meg minden. De vannak képek 2 évvel ezelőttről amik totál nem így nézzek ki, de aztán történt valami... Azt mondják jól nézzek ki de én nem hiszek nekik látok amit látok. Senki más nem néz ki úgy mint én . Olyan rondán, pedig szép voltam. Elegem van az egészből. Az utcán folyton engem néznek. Semmi másom sincs csak az arcom. Isten elvette az arcomat, mert egy szemétláda ...

2015. jan. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mások is aztmondják hogy megváltoztál?

Mert ha nem akkor lehet hogy csak valami testkép zavarod van

(rondának/másnak hiszed magad pedig egyátalán nem vagy az)

2015. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ELég zavaros amit írtál. Küldj képet!

Ugye nem drogoztál be??

2015. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez a pubertás kor jellegzetes érzékcsalódásai, mert nagyon gyorsan növünk, változunk. Beindulnak hormon termelődések, vércukorszint hullámzás, percepció zavarok stb. Nem vagyunk állandóak, a sejtjeink néhány hét alatt meghalnak, és újjak teremtődnek. Semmi sem állandó bennünk, minden folyamatos változásban van. Kétszer nem lehet ugyanabba a folyóba belelépni, hiába is akarsz.

Amikor kisebbek vagyunk, még gyermekek, akkor nem foglalkozunk annyira önmagunkkal. Ha belegondolsz, tök mindegy volt, hogy hogy néztünk ki.

Ha tiszta vagy, és jó szándékú, akkor lehetsz akármilyen csúnya is, szeretni fognak, ha nem, lehetsz akármilyen szép is, de mégis csúnyának fognak látni. Mivel nem az a fontos, hogy szép, vagy csúnya vagy ténylegesen, hanem hogy milyennek látnak.

Egyébként pedig aki a külső alapján ítél meg bárkit is, az az ítélet annyit is ér.

2015. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Berúgtál, vagy beszívtál? :D
2015. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy mindenki téged néz? Tényleg komolyan gondolod, hogy 50.000 embernek az utcán nincs saját gondja, gondolata, bánata, öröme, semmije, csak téged bámulni? Kicsit sokat foglalkozol magaddal, biztosan azért, mert más nem foglalkozik veled eleget. Közelítsd meg így a dolgot!
2015. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!