Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka, hogy bárkivel...

Mi lehet az oka, hogy bárkivel próbálok összeismerkedni, ahelyett hogy barátságosan fordulnának hozzám el próbálnak inkább kerülni?

Figyelt kérdés

Szóval nincs olyan, hogy az ismerőseim maguktól keressenek, vagy ha meglátnak lelkesen köszönjünk egymásnak, maximum ha én nem köszönök, idenyög egy halk köszönést de sokan még azt se.

És látszik, hogy feszültek a társaságomban, ha meg beszélgetni próbálok velük teljesen erőltetett az egész.

Internetes ismerősök is, akikkel közös hobbi van, mind elég gyorsan leráznak.

Mindez lehet azért, mert nem vagyok túl határozott és vicces, laza?


2014. márc. 17. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy lehet hogy nem nagyon ápolod a kapcsolataid és nem ismernek eléggé hogy egy jót beszélgessetek
2014. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokminden miatt lehet. lehet, hogy idegesítő vagy, esetleg túl unalmas dolgokról akarsz beszélgetni. egyébként velem is ez van, de általában azért, mert túl sokszor kritizálok, és kötelességemnek érzem, hogy mindenkit a helyes útra tereljek. tehát sokminden miatt lehet. talán próbálj őszinte lenni és ne kényszerrel beszélni
2014. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell sok barát legyen pár de azokra tudjál számítani ! mindenbe !!!!
2014. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oszinten, lehet h szamara nem vagy vicces, van 1 kolega itt igy pl, o nevet rajt, en inkabb okoskodasnak tartom, meg olyanba szol amihez semmi koze es ahogy te mondtad megmondja a helyes utat, csak h tok mas velemenyen vagyok. mielott belem allnal, mas is igy van vele.
2014. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!