Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy napra bárkivel helyet...

Ha egy napra bárkivel helyet cserélhetnétek akkor ki lenne az és miért?

Figyelt kérdés
A dolgozatomhoz kell. :) Válaszaitokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 19. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Istennel cserélnék, és utána a tapasztalatok birtokában már tudnám mit kéne tennem az életben.
2014. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Valami gazdag koma, hogy a zsozsóját átutalhassam magamnak.
2014. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A pápa. Nem vagyok hívő, ezért irgalmatlanul kíváncsi vagyok, mi járhat a fejében.
2014. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A 8 évvel ezelőtti énem:

Egyrészt pihennék egy nagyot (mert most az 1 éves fiam mellett nehéz), másrészt 1-2 dolgot máshogy csinálnék, ami kihatna, és javítaná a mostani életem.

2014. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne konkrét ember, akivel úgy cserélnék, csak valaki, akinek jobb az élete. De lehet kapnék az alkalmon és valamilyen befolyásos emberrel cserélnék, majd egy nap alatt próbálnék minél több információt begyűjteni amit később tudnék hasznosítani. Esetleg ZH-k előtt egy tanárral..:D
2014. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Az biztos hogy ellenkező nemű lenne
2014. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Én a legjobb barátnőmmel,mert sajnos nagyon olyan alakot akarok mint az övé. Neki egy betegség miatt van ilyen alakja. De nem ez az indok,akkor Palvin Barbi lenne. Meg akarom érteni az árnyoldalát is a betegségének,hogy őszíntén tudjam sajnálni, és megértsem miért betegségnek hívják,és nem áldásnak az állapotát...
2014. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A svájci jegybankelnökkel, hogy lássam mit tud annyival jobban, mint a magyar...
2014. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Anyukámmal, hogy testközelből megtapasztaljam, milyen szenvedés is az élete, és végre észbekapjak, hogy nem szabad ennyit lustálkodni, elpazarolni az időmet, miközben ő minden erejével azon van, hogy nekem jó legyen.
2014. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Andrew Vanwyngarden-nel cserélnék helyet.

Az okok: -Közel áll hozzám a psychedelic-rock, és szeretek gitározni, viszont messze nem megy olyan jól, mint neki.

-Tetszik a haja

-Sok lánynak bejön

-Ha pénz van, minden van. :)

2014. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!