Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok magányos lány van? Mi...

Sok magányos lány van? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 08:20
1 2 3
 1/30 goolky ***** válasza:
61%
Lehet, hogy rosszul fog hangzani a válasz, de szerintem azért, mert a szőke herceget várják. Nem a választékot nézik, hanem utópikus ideálokról álmodoznak.
2015. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 goolky ***** válasza:
Ja, és a fiúk meg lámák. ;-)
2015. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
nekem meg pont az a bajom, hogy mindig csak olyan csajokat találok, akiknek van valakijük :(
2015. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Sokan csak külső alapján ítélik meg a lányokat. Ha nem tetszik már megy is tovább. A belülről is értékes lányokat meg nehéz felfedezni, mert túl zárkózottak vagy félénkek vagy csodára várnak.

Példának okáért értékes nőként most sem fog senki sem jelentkezni, hogy itt vagyok, én ilyen vagyok és szívesen előbújnék a csigaházamból egy arra érdemes férfi előtt.

2015. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
előző, mondasz valamit....
2015. jan. 6. 12:36
 6/30 anonim ***** válasza:

Kár, mert nekem például az introvertált lányok jönnek be. Ötletem sincs, hogy hol lehetne velük ismerkedni.


Külsőre meg sem fognak az olyan lányok, mint például a haverjaimnak. Sokkal jobban érdekel a személyiség.

2015. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"A belülről is értékes lányokat meg nehéz felfedezni, mert túl zárkózottak vagy félénkek vagy csodára várnak."


Hát ez a mondat így ebben a formában azt jelenti, hogy a "belülről" is értékes lányok, mind ocsmányak, vagy szerencsétlen zárkózott depis csökevények...

ilyenekkel pedig én személy szerint nem is akarnék ismerkedni, de hála istennek, nem is igaz ez a kijelentés, max, az ocsmány, szerencsétlen, zárkózott depis lányok képzelik magukról, hogy egyedül bennük vannak belső értékek...

2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem ocsmány, sem depressziós, de még is zárkózott vagyok. És úgy szólván magányos. Az oka, hogy eddig még nem találkoztam olyan sráccal, aki komolyan megfogott volna. Sokan tényleg csak a külsőt veszik észre, a belső értékek, vagy a személyiségem meg a kutyát nem érdekli.
2015. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

de, ha zárkózott vagy, akkor mi alapján gondolod, hogy több belső értéked van, mint annak, aki nyitott, lehet vele kommunikálni és van élete... ha te otthon ülős zárkózott kislány vagy, akkor csak hiszed, hogy vannak belső értékeid, mivel be vagy fordulva, csak magaddal foglalkozol, és azt hiszed körülötted forog a világ...


Ha zárkózott vagy, hogy a fenébe értékelnék a "belső értékeidet"... ha egyszer zárkózott vagy, nem mutatod ki senkinek a belső értékeidet, csak nagyra vagy rájuk... de közben lehet, hogy az utolsó hülye buta plázaribi, több belső értéket mutat, mint egy zárkózott...

2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
amúgy meg, én pont ismerem ezt a másik oldalról, 3 nagy plátói szerelmem is volt, akik szintén visszahúzódott kislányok voltak, és miért nem kellettem nekik? mert mindig a menő srácra csorgatjátok a nyálatokat, aki kutyába sem vesz titeket... aki meg ott áll mellettetek, és tisztel, szeret, akinek a vállán kisírjátok magatokat, mikor az elérhetetlen menősrác kikosaraz, azt meg kutyába sem nézitek...
2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!