Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez gáz egy lányban?

Szerintetek ez gáz egy lányban?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és eléggé kitaszítva érzem magam, mert különc vagyok, legalábbis a baráti körömben. Elég nagyszájú és szabadgondolkozású vagyok, amit már megszoktak, de úgy érzem azt nem tudják felfogni, hogy engem nem a tipikus lányos dolgok érdekelnek, meg a legnyálasabb romantikus filmek, hanem mondjuk az Assassin's Creed meg a Fifa, ezáltal a foci. Nem olyan nagy dolog, de a barátaimnak az :/ ez csak szerintem nem gáz vagy mások szerint is őrült vagyok? :(

2014. dec. 30. 23:45
 1/10 anonim válasza:
Dehogy vagy őrült!!! Mindenkit más érdekel. Kis koromban volt 600 autóm,de egy babám sem. Lent a kisfiúkkal fociztam,kosaraztam,gördeszkáztam,bmx-tem stb. Ezzel nincs semmi probléma,hidd el :) ha ezt nem tudják elfogadni,akkor lehetséges,higy nem igaz barátok vesznek körül :/
2014. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Magyarmanó ***** válasza:
Nálunk ezért soha nincs kitaszítva senki, de persze fontos, h te se szóld le az ő véleményüket mert azzal viszont tényleg elérheted, h kitaszítsanak maguk közül.
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy se gáz, se őrült :D Amúgy kíváncsi lennék hogy nézel ki. Ha szeretnél, küldj képet :) (22f)
2014. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs benned :) Nálunk középsuliban jött egy lány aki rettentő fiús volt ( Igaz egyszer meghúztam, de az mindegy). Ő is lány volt, tehát voltak barátaid. Te is keress magadhoz hasonló gondolkozású lányokat!
2014. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnézést rosszul írtam :D azt akartam írni, hogy voltak barátai.
2014. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kockulunk együtt?:D
2014. dec. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes barát lennél :$

Azért csak barát, mert már foglalt vagyok. :)


Egyébként meg tudod, mi a gáz? Az, hogy az összes lány ugyanolyan divatpitsa akar lenni. Akinek van egyénisége, azok is sokan inkább követik a sok tömegembert.

2014. dec. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most abban a korszakban vagy, amikor a baráti csoportok vagy az osztálytársak véleménye, stílusa többet ér. Az egyének életét is a csoport nagyban meghatározza. Ezek a csoportok bizonyos értékek alapján szerveződnek. Ebbe beletartozik, hogy a csoport tagjai milyen stílust követnek, milyen az érdeklődési körük a zenében, filmekben, hobbik terén. Szóval egy olyan csoportban vagy, ahol a lányokat a társadalmi értelemben vett női, lányos szerepeknek felelnek meg. Ebből valamilyen szinten kilógsz, szóval ezt valamilyen szinten megbünteti a csoport, például nem tudnak elfogadni olyannak, amilyen vagy és ebből mindig akad valamilyen konfliktus.
2014. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy gáz, se őrült, se semmi ilyesmi.:)

Minden a legnagyobb rendben van veled, és az meg már csak jó, hogy nem vagy ugyanolyan, mint a sok hülye divatot követő meghülyébb tinik.:D



A barátaid mennyire szokták azt mondani vagy mutatni, jelezni feléd, hogy számukra nagy dolog az, hogy te az ilyen - szerintem naaaaaagyon jó - dolgokat szereted?



Én úgy gondolom, idővel találsz olyan barátot is, akinek ez nem lesz nagy dolog és még az is megeshet, hogy hasonló véleményem lesztek ezekről.^^



Megj.: Én utálom a tipikus lányokat, a romantikus dolgokat, stb-t és ez miatt jó pár évig egy barátom se volt, de most vannak, akik hasonlóan vélekednek a dolgokról, de azért mégis mások teljesen.:D Ha ismernélek személyesen, akkor mehetnénk kockulni.:D

2014. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon-nagyon jólestek, mert sose hittem volna, hogy vannnak még hozzám hasonló lányok :) és jó tudni azt is, hogy ez fiúk szerint se gáz :D
2014. dec. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!