Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért megy ma is a rinya hogy...

Miért megy ma is a rinya hogy Magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor év közben sem tesznek ellene semmit.
2014. dec. 24. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész évem azzal ment el, hogy megpróbáljak párt találni, de az összes lány szerint ocsmány vagyok, és akkor se kellenék nekik, ha én lennék az utolsó férfi a földön. Egy olyan rusnya ember, mint én örökre magányos marad a genetikája miatt.
2014. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is magányosnak ÉRZEM magam karácsonykor holott van családom aki szeret,vannak barátaim is,csak nagyon nem fekszik nekem ez a szeretet ünnepe dolog :/
2014. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 13:45


ismerös helyzet

2014. dec. 24. 13:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem tavaly volt ez a helyzet, bár most sem sokkal jobb mert ugyanúgy nem találtam nőt magamnak, de legalább egy jó barátot igen ami picit jót tesz most a lelki világomnak.


Persze hiányzik nekem is a pár, bár én nekem tennem kellett azért hogy a nők más szemmel nézzenek rám, ami meg is történt csak időm az nem sok volt eljárni meg csajozni, meg persze voltak más gondjaim is amik elsődlegesek voltak.


Most ugyanúgy magányos vagyok, de megmondom őszintén valahogy most nem igazán érdekel a dolog, találtam hobbit, csináltam egy fantasztikus ajándékot a testvéremnek és egyenlőre még várok arra mikor adhatom át neki, meg most valahogy annyi sikert értem el mostanság hogy tele lettem önbizalommal és ez jó kedvet ad nekem így ezzel picit eltudom nyomni a magányt. Én ezért nem is rinyálok mert annyira nem vagyok egyedül, család minden megvan, barátom egy van akit nem rég ismertem meg, a régieket hagyjuk, és ezzel jobb kedvvel tudom zárni az évem mert valamit elértem már és most valahogy büszke is vagyok magamra, persze van bennem csalódottság, de most annyira nem zavar, tavaly ennél rosszabb volt a helyzet.


Most egyetlen nagy bajom az hogy a túlzott ünnepi készülődésben sikerült teljesen kimerülnöm, meg persze sok munkám is volt az elmúlt napokban és alig várom hogy végre legyen pár nap amikor teljesen kitudom aludni és pihenni magam.

2014. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is rohadt magányos vagyok, de tényleg mi értelme itt feltenni a kérdést, mikor már van 5000 másik kérdés, és mindegyiknél nagyjából ugyanaz a 10-15 féle válasz van.

Mintha bárkin is segítene az, hogy megmondják, hogy mennyen ismerkedni :D szánalmas.

2014. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 14:02


Cselekedni kell,nem mondani.

2014. dec. 24. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Komolyan, első, küldj már magadról egy képet.
2014. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Persze, hogy kinevess és kigúnyolj. Köszi, ebben az évben már túl sok volt belőle.
2014. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a fajta, aki kinevet és kigúnyol másokat. Csupán kíváncsi vagyok az első kommented miatt, hogy hogy is nézel ki, mert az ilyen emberek általában sosem rondák, csak mondják.
2014. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, hogy spórolnátok egész évben és legalább így a végén elmennétek valami prostihoz :D. Dobna az önbizalmon is, ha van már tapasztalat.
2014. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!