Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szépítsem meg az életem?

Hogyan szépítsem meg az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. gimnáziumi lány vagyok, a fiúk szerint az évfolyam legjobb csaja, nagyon nyílt vagyok, mindenkinek segítek ha gondja van, sminkelem magam, pozitívan élek de mégis sokszor elszomorít ha látom facebookon meg így suliba is hogy másoknak mennyi barátja van és milyen jó élete nekem meg milyen rossz hogy állandóan más véleménye miatt aggódok, stresszelek, rosszul tanulok és szinte semmi se megy, és nem tudok igaz barátokat szerezni és nem vagyok elég az embereknek, nem vagyok elég ,,jó fej". Le tudnátok írni az elveiteket, miszerint éltek, és hogy ti hogy vagytok az ilyen dolgokkal, és mit tanácsoltok nekem?

13/L



2014. dec. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A facebook egy nagy kamu, csak egy kirakat, ahová senki sem a valóságot teszi fel. Mert arra nem lenne senki sem kíváncsi, hogy éppen szomorú valaki, vagy otthon ül egyedül szombat este. Persze, hogy a bulis, pasis, csajos fotók vannak fent. Viszont nem ebből kell kiindulni. Neked azzal kellene kezdeni, hogy végre leszarod mások véleményét és saját magadat adod, így tudod bevonzani azokat, akik hasonlóak hozzád és ezek az emberek jó barátaid is lehetnek.
2014. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok mindenkinek megfelelni, és nem várom el, hogy mindenki körbeugráljon. Kevés jó barátom van, és sok kedves ismerős, és boldog vagyok így. Nem is tudnék elképzelni szorosabb kapcsolatot azokkal, akikkel most csak elbeszélgetek napi 10-15 percet. Egy erős barátság viszont rajtad is múlik, azért te is tudsz tenni. Mondjuk ahogy elnézem, az értékrendeden is van mit változtatni.
2014. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magam szerint élek, nem érdekel más baja, nyűgje elvárása.
2014. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!