Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg nem maradhatok életem...

Tényleg nem maradhatok életem végéig egyedül?

Figyelt kérdés

Ne értsétek fére, ez nem egy ilyen magányosvagyoknincsensenkimezértfelkötömmagam.

Én ilyen vagyok, szeretek egyedül lenni. Kicsit zárkózottabb is a természetem -gyerekkori trauma- mint az átlag, de nincs vele bajom.

A kérdés azért fogalmazódott meg, mert aki ismer biztatóan mondja, hogy ne szomorkodjak úgyis találok valakit. De én nem akarok...

Ez baj?

20/N


2014. okt. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól még, hogy zárkózottabb vagy, lehet majd valakid. Az ilyen emberek nehezebben találnak valakit, viszont általában harmonikusabb, jobb kapcsolatuk van, ha sikerül megnyílniuk párjuk előtt.

De nem kell keresned feltétlenül, mikor legkevésbé várod, lehet, akkor talál majd rád. :)

2014. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem baj te döntésed, de később lehet hogy megfogod bánni.
2014. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem akarsz meg jól elvagy egyedül, akkor mi itt a kérdés?
2014. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig én se akartam különösebben hosszútávú párkapcsolatot, de miután lett egy barátnőm, aki olyan mély érzéseket kiváltott belőlem, hogy nagyon boldog voltam miatta, azóta nem gondolkodom így.

De ha nem akarsz, akkor nem akarsz, lehetsz egyedülálló szabad akaratod szerint.

2014. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne maradhatnál... a kapcsolathoz kell a másik fél döntése, az aztán bizonytalan, mint a kutya vacsorája (tisztelet a kivételnek). De ez? Ehhez csak a te elhatározásod kell.

Az ismerősök, akik nem bírnak meglenni egyedül, egy darabig talán károgni fognak, de nem kell figyelni rájuk. Ha befelé figyelsz, önmagaddal harmóniában sohasem leszel magányos.

Egyedül születtél, egyedül halsz meg, ezért nem is árt fitten tartani ezt a létállapotot.

2014. okt. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám idén tölti a 70. életévét. Sosem volt hosszútávú kapcsolata, max 1-2 futó kaland, nincs gyereke, se felesége! Nem bánta meg!
2014. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem. Manapság nem nehéz elmagányosodni, úgyhogy még csak meg se kell erőltetned magad.
2014. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De maradhatsz és ez nem baj: ha felfedezed az életed értelmét, akkor egyedül is el lehet lenni - ismerős a szitu.

"ne szomorkodjak úgyis találok valakit". Ez alapból egy habos szöveg. Jobb a magányos magány, mint a társas magány.

2014. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam - majd találkozol hasonlóval, és meggondolod magad :)


Vizsgára tanultam, és egy zárkózott osztálytársamtól (lánytól) elkértem az EÜ könyvét, mikor odaadta mosolyogva annyit mondott: "Hát, jobb ha nálad van." - Mert ő nyugodt szívvel otthagyna bárkit meghalni... ahogy én is :D

Azóta jóban vagyunk (de barátaim sose voltak).

2014. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!