Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most mitévő legyek?

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakom, ahol semmi nincs, de tényleg semmi. Munkalehetőség meg nulla. A családommal nem jövök ki jól, én takarítok, én csinálok mindent, ezek meg állandóan veszekednek, vagy csak fetrengenek mint két idióta. A lényeg a lényeg, én már nem birom itt tovább, kezdek depressziós lenni, és egyre inkább érzem azt, hogy a megoldás az , ha én meghalok, mert nem akarok itt megvénülni egy ilyen családdal
2014. dec. 17. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha inkább a kezedbe vennéd az életed? Ha meghalsz, akkor megszűnik minden lehetőség, amit az élet adhat. Én a helyedben egy munkásszállón kezdeném. Van egy rakás gyár, ahova biztosan felvesznek, ellaksz a szállón, míg összegyűjtöd a pénzed egy albérletre, aztán szépen elépítgetheted az életed. Hm?
2014. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, meg folyamatosan munkát keresek, de még csak egy érettségim van, és tavaly nem vettek fel oda ,ahova szerettem volna, és most próbálom majd meg. De én nem akarok többet ide hazajönni, arra gondoltam, hogy keresek egy munkát és mellette levelezőn tanulok, de már vagy 6576 állásra jelentkeztem és semmi :(
2014. dec. 17. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem az első egy nagyon jó tanácsot adott
2014. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudtok valahol a környezetetekbe ilyen gyárat?
2014. dec. 17. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
én tudok, de tőled az biztos, hogy nagyon messze van :D
2014. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Audi, Mercedes...
2014. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mert hol van ? :) amúgy ilyen gyárakban nőket is alkalmaznak?
2014. dec. 17. 12:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Szlovákia...de szerintem ott is vannak ilyen gyárak csak nézz utána vagy kérdezd meg valakitől
2014. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, noket is alkalmaznak, gyartosoron is. Nezz utana, es ne varj a sult galambra!
2014. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is gyárban dolgozok és elég sok nő dolgozok itt is. Tudok neked munkát rendezni, mert ide mindig van felvétel. Érettségi elég a felvételhez. Ha érdekel akkor írj itt privat üzenetet!
2014. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!