Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitévő legyek szerintetek?

Mitévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés

4 éve elköltöztem, egyetemre járok. Az új városban nem sok mindenkit ismerek. Az évfolyamtársaimmal jóban vagyok, de nem alakult ki társaság, mivel mindenkinek megvan már a sajátja. Heti 1-2 alkalommal elmegyek én valakihez vagy valaki eljön hozzám, és ennyi. Jelenleg túl sok a szabadidőm, úgyérzem depressziós vagyok. Az utóbbi 1-2 hónapban allig mozdulok ki otthonról. Jelenleg patt helyzet van. Már a korábbi barátok is mind szétmentek, nincs meg az a közösség, ami középsuliban megvolt, a legtöbbjük külföldre ment, vagy más társaságba mentek...


Mivel tényleg depressziós vagyok, még arra is gondoltam, hogy én is kimegyek külföldre, hisz már majdnem mindenki kiment akivel jóban voltam, és új életet kezdenék. A sulit is hagynám, szerintem megbolondoluk, ha ez így megy tovább. Jelenleg ismétlem az utolsó évet, allig van pár tantárgyam, így nagyon unom az agyam, komolyan mondom, hogy bedilizek.

Volt valaki már hasonló helyzetben?


2014. jan. 18. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én igen, de mivel szeretem azt, amit tanulok, ezért csak tagozatot váltottam. Amúgy át tudsz menni másik suliba, egyszerű a lépés. Addig keress, amíg nem találsz.
2014. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!