Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Na tehát az a helyzet,hogy van egy lány akivel együtt voltam több mint egy évet..de sajna vége lett.Összejött egy másik fiúval, másfél évet voltak együtt mikor a fiú balesetben meghalt,persze még mindig érzek iránta valamit, egyre jobban hiányzik, azt érzem hogy mellette kellene lennem, de mivel exe vagyok nem tudom ez hogy jönne le neki.tényleg nagyon sajnalom ami történt vele, mellette akarok lenni de nem tudom ezt hogy fogadná.ti mit tennétek a helyemben? hagynátok az egészet, próbálnátok elfelejteni, vagy újra felvennétek vele a kapcsolatot, és kozelednétek hozza? csak ertelmes valaszokat legyszi:(
2014. dec. 7. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Több, mint egy évig együtt voltatok és nem tudod, hogyan közelíts hozzá? Ajjaj... Szerintem a legfontosabb az őszinteség, főleg így, hogy egy sérült lányról van szó. Mondd el, hogy hiányzik, hogy szeretnél több időt vele tölteni. Ha nem zárkózik el azonnal, akkor kezdjetek el találkozni, aztán majd az idő eldönti, hogy mi lesz belőletek.
2014. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve a saját magunkon tett erőszaknak.


Mert ha magadba fojtod az érzéseid akkor ezt teszed.


Ha azt érzed hogy a lány mellett kéne lenned akkor vedd fel vele a kapcsolatot és kezdeményezz.


Egy fontos részletet azonban kihagytál, mégpedig azt hogy a fiú mikor halt meg.


Mert ha a fiú 2 hete halt meg akkor nem kell mondanom hogy mi lesz a lány válasza.

2014. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a továbblépést választanám.

Ha úgy döntött h elhagy akkor nem szeret, szóval az h te mit érzel... 2 emberes dolog ez.

Inkább keress egy másik lányt aki elfeledteti veled.

2014. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!