Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Egy 100 000-es város (30 000 magyar, nem Magyarországon lakom) legjobbnak tartott magyar iskolájába járok, de ez sem túl színvonalas. A tanárok közül van néhány, aki nagyon jól tanít. A többivel sincs semmi bajom, bár talán néhány tanár magyarázhatna jobban is. :)


A nagyobb gond inkább az osztálytársakkal van. Nekem a matematika, az, ami nagyon megy, és az, amivel később is szeretnék foglalkozni. Viszont a gyengébb osztálytársak miatt az órán lassan haladunk az anyagggal, csak könnnyebb feladatokat oldunk. Pedig amúgy a matektanárnő jól tanít. Járok külön felkészítőre is (versenyekre), de ez még mindig nem olyan, mintha az összes órán magas szinten tanulhatnék. Ráadásul komolytalanok is az osztálytársaim, úgy viselkednek mint a... Na jó, hagyjuk ezt a témát.


Ti mit tanácsolnátok? Megérné megpróbálni átmenni egy más városba, egy erősebb iskolába, ahol tényleg olyan szinten tanulhatnék?

Nem nagyon szeretnék elköltözni, de lehet, hogy meggondolnám a jövőm érdekében.



2014. okt. 21. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Tudod elöszőr is ne vágj fel a matek tudásoddal,mert amennyire te jónak tartod magad matekból,én meg fizikából taposnálak el.
2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló WTF??? Nekem nem az jött le, h felvágna.. És kit érdekel a te legendás fizikatudásod? A kérdező alázatosan megtudakolta, hogy érdemes-e másik iskolába mennie, ha az osztálytársai éretlenek és külön matekoktatásra szorulna...


Én azt javaslom neked, bocs az OFFért, h járj minél több különórára. Nem tudom, hogy hányadikos vagy. Ha már közeleg az érettségi fölösleges máshova menned, ha viszont most kezdted a gimit, akkor egy váltás lehet h hasznos lehet!

2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia :) Szerintem felesleges váltanod, tanulj annyit középsuliban hogy simán meglegyen 100% körül az érettségi aztán egyetemen úgyis teljesen más lesz a matek, ott majd fejlesztheted magadat ( + kurzusok, könyvek dögivel stb)
2014. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!