Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy évről évre...

Miért van az, hogy évről évre egyre szarabb az életem? Mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés
Nem hogy valami fejlődésszerűség lenne érzékelhető az életemben, minden egyre rosszabb. Azt látom, hogy minél többet dolgoznak a szüleim, annál nagyobbak az adósságaik. A testvérem is már dolgozik, hamarosan én is beállhatok a futószalagra. Azt látom, hogy embertelenül bánnak velük a munkaadóik, egyik napról a másikra minden magyarázat nélkül kirúgják őket, éhbérért güriznek gyakran 16 órákat. Ha megkérdeznék, mit jelent számomra a felnőtté válás:a remény elveszítését. Már nem álmodozom, milyen jó is lesz felnőttnek, szabadnak lenni, már előre látom, ahogy a mókuskerékben teperek az alap megélhetésemért. :(
2014. nov. 14. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10-nek:

A diplomának (természetesen a komolyabbik fajtára, nem a büfé-ruhatár szakosra értem) éppen az a lényege, hogy általa az ember el tudja hagyni a Magyarországnak nevezett süllyedő hajót úgy, hogy kint ne xart kelljen lapátolnia. Így esélye lesz egy nyugodt, nyugat-európai életre...

2014. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Akkor kedves nagyokos diplomások: miért akartok elhúzni külföldre és miért nem itt képzelitek el a jövőtöket?????"


Ennek mi koze van a temahoz? Akarhol vagy, jobban boldogulsz egy hasznalhato diplomaval, mint vegzettseg nelkul.

2014. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!