Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Van valaki...

Boyocka kérdése:

Magányos vagyok. Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Olyan mintha le késtem volna a vonatot. És bár rengeteg ember van körülöttem, mindenki igyekszik valahova, csak az én vonatom nem jött még, vagy ment már el örökre, és álldogálok a peronon miközben senki nem veszi észre, hogy ott vagyok! Nem vagyok depressziós, mielőtt bárki ezt feltételezné. Nincsenek önértékelési gondjaim, és a világ fájdalma sem nyugszik a vállamon. Dolgozom, gyereket nevelek ( igen egyedül), és a szabadidőmben is van mit csinálni. Az emberek rohannak... ezt látom mindenütt... a buszon, a metrón, vagy autóban utazva. Idejük, energiájuk nincsen arra, hogy kapcsolatokat teremtsenek, csak az okos telefonjukat nyomkodják. És ezáltal az olyan érzelmekben gazdag, életre való, és tisztelő emberek mint én, magukra maradnak.. Nem itt nem beszélek senkiről. Nincs elvarratlan szál az életembe, és reménytelenül szerelmes sem vagyok senkibe. Szimplán ténymegállapítás, és talán kopottas szavak, melyeknek értelmül sincsen... Bármerre járok, bárkivel beszélek, mindenki annyira siet. Nincs idejük a komoly ismerkedésre, nincs kedvük, beszélgetni, ismerkedni. Barátok, párkapcsolatok mennek tönkre ezeknek a hiányában. Vagy csak nekem nincs helyem a világban? Szomorú ezt így leírni, mert bár hiába mondja a családom, vagy a közeli ismerősök, hogy csinos, intelligens nő vagyok, még sem találom a partnerem. Nem tudom, hogyan fejtsem ki a gondolataimat anélkül, hogy negatív hozzászólásokat kapjak. Nincsen gond a kreatívságommal sem. A kislányom, a munkám, és egyéb kis elfoglaltságoknak köszönhetően élem az életem, és nem unatkozom, nincsenek rossz szokásaim sem. Egyszerűen csak nem értem... Rajtam kívül nincs más aki, hasonlóan egyedül van, minden becsípődés nélkül? Úgy értem, nincs szellemi defektje, egyszerűen csak valamikor valahol rosszul választott, és most egyedül van? Hiányzik, hogy valakivel felfedezzem az ősz szépségét, akivel újra megismerhetném az élet azon részét, amit jó ideje egyedül élek meg. Tudnátok segíteni? Mi lehet a baj velem? Vagy csak nincs itt az ideje? Hiába vagyok már 3 éve egyedül, még nincs itt az én időm? Tudom fiatal vagyok még... Nem is depizek, csak érdekelne rajtam kívül van valaki aki hasonló cipőben van?
2014. okt. 26. 09:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Az le maradt, hogy 28 éves vagyok:)
2014. okt. 26. 09:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak vársz, úgy nem tudhatod meg. Indulj el a peronról, aztán útközben majd eldöntöd merre mész. Én is így tettem
2014. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok mint te. 41/N
2014. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos prózai a titok nyitja.


"bár hiába mondja a családom, vagy a közeli ismerősök, hogy csinos, intelligens nő vagyok"


Ez semmit nem ér.


"gyereket nevelek ( igen egyedül)"


Ezért.

Nem tudom, hogy más, hogyan van vele de nem éppen a potyautasos nő a világ legjobb partija.

2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így vagyok vele. Nincs társaságom se,mert a barátaim külföldön, itt meg nem tudok azóta megismerkedni őgy senkivel. Ha vamn is néha valaki,hát elég neki 3 hónapban 1-szer,ha találkozunk (nő) ennyi. Egyszerúen már abnormális. És neki sincs őgymond élete, otthon ül és várja a nagy melót,meg a nagy őt. De közben nem él. 33 vagyok és nő am.
2014. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért,mert pesti vagyok,nemtudom.Már erre is gondoltam. Utolsó vagyok.
2014. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, elég nagy gorombaság bárki részéről potyautasnak nevezni egy gyermeket... Nem csak azok számítanak, akiket te/ti csináltok! Különben nem élnénk közel 7milliárdan a földön... Bár volt aki "másnak a borja" így jellemezte! Ez minősíti is az embereket. De az is tény, hogy én valóban nem az ilyen gondolkodású emberek társaságára vágyom, épp ezért vagyok magányos:)
2014. okt. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!